Wpis z mikrobloga

Kolega prowadzący stwierdził, że nie widzi w nas zaangażowania i chęci do pracy. Dlatego zbieram deklaracje wzięcia udziału w następnym #wyzwanieplastyczne

Proszę wszystkich chętnych do zabawy o zadeklarowanie tego w odpowiedzi na ten wpis. Jak uzbiera się nas choć kilka sztuk, to wymusimy ogłoszenie tematu i terminów.
Jak nie będzie ochotników, to zorganizuję pobory - wiem kto brał udział w poprzednich edycjach!

Kto się będzie migał, ten na Święta dostanie grudkę węgla. Zdaje się, że w Anglii było tak, że Mikołaj niegrzecznym dzieciom przynosił bryłkę węgla. Tyle, że u nas to może być całkiem pożądany i drogi prezent.

Tagi dla zasięgu, żeby mi potem jeden rekrut z drugim nie marudził, że on nie wiedział i nie widział wpisu wcześniej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rysujzwykopem #malujzwykopem #tworczoscwlasna #glupiewykopowezabawy #rysunek #rysowanie #grafika
  • 13
Zacznę wołanie. Jak ktoś nie chce, to poproszę o usprawiedliwienie. Choć bez pieczątki ordynatora oddziału i potwierdzenia złamania wszystkich 4 kończyn, języka i niesprawności pozostałych części ciała, którymi można tworzyć, może nie przejść.

Wołam:
@maegalcarwen
@PanzerCancer
@karkolomny_dziurkacz
@gtk90
@mariaerimos
@szymoker
@hmmm_mmm
@Kokiess
@odys
@jeden_na_dziesiec
@FailedArtist
@Vigorowicz
@Lunaotic

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem (poza takim jednym, co nie chciał nowego tematu ogłosić i przez niego cała ta szopka) ( ͡º ͜