Wpis z mikrobloga

Gra wyłącza mi się tak po kilku minutach grania. Bez żadnego błędu, bez niczego w logach. Zmniejszałem ustawienia grafiki, robiłem test żeby dobrał mi najlepsze, sprawdzałem gforce experience żeby to dobrało mi ustawienia. Reinstalowałem. Znalazłem w necie więcej takich przypadków ale żadnego konkretnego działającego rozwiązania. Ktoś miał taki problem?
#assassinscreed #gry
  • 11
@lisek: hm to dziwne, bo jakbyś napisał Valhalla to by mnie to nie zdziwiło wcale... Reainstall raczej nie pomoże bo próbowałem tego z Valhallą i g... dało, poszukaj może info na reddicie? Tam może prędzej coś trafisz
via Android
  • 0
@Arado-Akbar przegladalem. Reinstall, Reinstall grafiki, zmniejszenie ustawień, uruchamianie z trybem zgodności itp. Na ten moment nic. Napisałem do supportu. Może coś się ruszy.
@lisek: w managerze zadań próbowałeś coś z priorytetem procesów? pamietam ze jak mi keidys wiedźmina 3 wywalało to ustawiałem priorytet albo wysoki albo czasu rzeczywistego i było w pytę... tylko nwm czy to kompa nie zepsuje w jakiś sposób xd
@OgurRicc: Mówisz o działaniu samej gry?

Support ubisoftu stwierdził ze mój i7 10750K @ 2.6Ghz nie spełnia wymagań bo w minimalnych jest i5 2400 @ 3.6Ghz i nie mam 3.6Ghz bazowego tylko mniejsze i zaburza działanie gry koniec kropka i nie ważne że ponad 11h grałem na wysokich ustawieniach bez najmniejszego problemu ¯\_(ツ)_/¯