Wpis z mikrobloga

chłop 28 lat zaczął się uczyć #programowanie w #python śmiechu warte.

znalazłem dziś w zakładkach ten wpis mireczka @aseeon_ https://www.wykop.pl/wpis/63004349/z-czego-i-jak-sie-uczyc-pythona-edycja-trzecia-pro/
i akurat dzisiaj startował kurs "CS50's Introduction to Programming with Python" - stwierdziłem, że to znak i się zapisałem xD.
Póki co jestem po pierwszej lekcji i bardzo fajen. Dziękuję za polecenie, może uda się być systematycznym tym razem.

#naukaprogramowania
  • 19
@aseeon_: @Arogancky: dzięki. :D

@MilionoweMultikonto: no "tym razem" tak zabrzmiało jakbym już ze 100x podchodził... xd a tak serio to moje chyba trzecie podejście do pythona i zawsze coś innego wyskakiwało do roboty i brakło motywacji. :D

@blacktyg3r: o kurde, fajna sprawa. ja raczej patrzę w innych kategoriach jednak :D w sensie zacząłem w tym miesiącu doktorat z dziedziny nauk przyrodniczych, ale w rzeczach, którymi sie zajmuję programowanie
@RZM_4: Wiesz co no lecę sobie powoli ten kurs. Obecnie obejrzałem 3 pierwsze rozdziały czyli Functions, Variables, Conditionals, Loops i teraz robię sobie zadanka z tych 3 rozdziałów - czyli te "problem sets". Ale bez spiny, w sensie próbuję sam ale jak nie mam pomysłu to lookam na jakieś poradniki na YT... bo nie mam całego dnia żeby myśleć nad jednym problemem...a certyfikatu i tak pewnie nie będę brał. Jak zrobię