Wpis z mikrobloga

Tyle z mojego życia. Szósta rano jadę do pracy. Ludzie w moim wieku korzystają z życia, imprezują, a ja zmęczony poszedłem spać przed 22, żeby dziś mieć siły wstać oraz ruszyć z łóżka i ruszyć.... Ruszyć, aby pracować i walczyć o lepsze jutro i o coś, co inni mają bez żadnej walki zupełnie za darmo, o coś, co jest podstawą naszego życia, o coś, co większość ma na co dzień, o coś, co dla wielu jest niczym zwykłym, o coś, co powinno być prawem człowieka i w końcu o coś, o czym ja mogę tylko marzyć. O szczęście, o spokój i w końcu o normalne życie. Trzymacie się chłopy, kołchoz wzywa.
#przegryw
Z.....k - Tyle z mojego życia. Szósta rano jadę do pracy. Ludzie w moim wieku korzyst...

źródło: comment_1667016595X4QAH1hLJLP70D781IVweo.jpg

Pobierz
  • 31
@Zolty__Szalik: Z tego co wiem praca w Polsce nie jest już obowiązkowa od czasu zmiany ustroju czyli od ponad 30 lat. Przeżywacie #!$%@? tą robotę jak stonka wykopki...i to w dzisiejszych czasach gdzie możliwości jest tyle ile nie było nigdy w dziejach! Bezrobocie w Polsce wynosi ok.6% a np. w roku 2002 wynosiło 20%! Wtedy zobaczylibyście co to znaczy #!$%@?ć u Janusza bez wytchnienia! Dodatkowo dzisiaj świat stoi otworem i można