Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@L3gion: wiesz co jest jeszcze gorsze od tych zdjęć? Narzekanie na takie małe dzieci przez ich rodziców. Niedawno urodziło mi się dziecko i ile to w ciąży się nasłuchaliśmy z żoną: oj urodzi się to nie pośpicie, cieszcie się sobą bo potem to rok wyjęty z życia, a nasz to tak płacze że nie można do sklepu pójść i go z tatą zostawić. Kur*a jak to słyszałem to nóż w kieszeni
@StormtrUper: To. Ciągłe straszenie i narzekanie. Jutro rodzę trzecie dziecko, więc potrafię to odpowiednio skomentować, ale na początku była masakra z tymi komentarzami. Począwszy od ciąży, a teraz, kiedy moje starsze dziecko jest w przedszkolu, straszy się szkołą. Im więcej dzieci, tym gorsze jojczenie. Na xuj robili ich tyle, skoro nie lubią tematu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@StormtrUper: @pani_noc: ja np się nie spodziewałem, że będzie aż tak #!$%@? bo znajomi i rodzina zachwalali. Jak się okazuje mam wąskie grono znajomych i rodzinę bo moja córka wyssała ze mnie w pierwszych 16 miesiacach życia każdy możliwy pierwiastek energii i optymizmu więc teraz jak ktoś mnie pyta o dziecko to narzekam, mówię, że może być #!$%@? i w życiu bym się nie zdecydował na drugie. Córkę mam zdrową,