Wpis z mikrobloga

Pięknie się ogląda ten płacz o cenę nowego pada xDD

Chcecie rozwiązanie zagadki? To nie padzik jest drogi, to Kaczyński, Morawiecki i Glapinski posłali złotówkę i gospodarkę na dno i powoli wychodzą tego efekty.

Ten pad kosztuje ledwo 200$ ale dla dużej części Polaków robi się to już połowa pensji xDD

Dlatego tez, podziękujcie rodzicom, dziadkom albo sami sobie, za głosowanie na #pis. A najbardziej to sobie podziękujcie, jesli uważaliście, ze polityka was nie dotyczy xDDDD
#ps5 #konsole #bekazpisu #inflacja #neuropa #4konserwy #polityka
boskakaratralalala - Pięknie się ogląda ten płacz o cenę nowego pada xDD

Chcecie roz...

źródło: comment_1666849368OAsV6ejGbNLdECJMqCSuEe.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
Po pierwsze: to jest cena bez podatku plus ceny w stanach zawsze sa ciut tansze
2. Sprawdzilem cene w Uk: £ 210 czyli w przyblizeniu po dzisiejszym kursie jakies 1150 plnow ale lepiej krecic afere xddd Wykopki daja sie manipulowac gorzej niz stare baby co na pis glosuja
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala:
Pięknie się ogląda ten płacz o cenę nowego pada xDD

Chcecie rozwiązanie zagadki? To nie padzik jest drogi, to Sony posłał cenę do nowych wyżyn (wraz z całą branżą technologiczną) oraz wychodzą tego efekty.

Ten pad kosztuje ledwo 200$ ale dla dużej części redditowców jest to nieakceptowalne nawet patrząc na to, że jest to ich dniówka lub mniej xDD

Dlatego tez, podziękujcie wielorybom, którzy wydają na sprzęt kwoty niewarte dając
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: To prawda, ale trzeba mieć na uwadze, że w takim USA czy UK ludzi dla których kupno konsoli lub takiego pada to jak wydatek na waciki. To do nich i do entuzjastów ten produkt jest kierowany. Dlaczego polaczki muszą mieć piekące dupy, że chrum chrum ale drogo, bez sensu kwik. To tak jakbym narzekał, że Porsche jest przesadnie drogie bo moja Skoda, też mnie zawiezie z A do B. Bez
  • Odpowiedz
@glassmice: Pisząc

I PiS.. będzie chapało do swojej kieszeni

Stwierdzasz, że jestem za PiS XD

Tak jakbym używał iPhone a publicznie twierdził, że iPhone to syf xd
  • Odpowiedz
nawet jakby dolar był po 3.5 to ciągle 700 zł byłoby chorą ceną za gównianego pada


@Randomowy_smieszek: gówniany, bo co, bo cię dupa piecze, że amerykańca stać na minimum 10 takich padów (model pro) ze swojej marnej miesięcznej pensji
  • Odpowiedz