Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam laptopa. Mam lenovo legion w dobrej konfiguracji żeby sobie pograć, ale coraz częściej nie chce mi się sięgać po tego wielkiego grzmota i szukam czegoś małego ok 14" i ważącego ok 1kg żeby na szybko chwycić i coś ogarnąć, albo wrzucić do plecaka. A może wystarczy mi do tego tablet? Tylko w sumie i w pracy i w domu wszędzie windows i android, więc teraz wchodzenie w ipada wydaje się bez sensu.
LP Gram 14" wygląda spoko, ale cena z kosmosu trochę. Z drugiej strony patrzę na Huawei matebook 14 i wygląda spoko. A może polecicie coś innego fajnego?

#laptopy #komputery #ipad #tablet
  • 4
@jurgin: Asus Zenbook, cały aluminiowy, lekki i matryca z pełnym pokryciem kolorów, sa tez wersje z wysokonapieciowym 5600H, ale coś kojarze ze bywał głosny, poza tym Acer Swift 3 z i5-1135g7 miał też dobre opinie, ale ostatnio coś zniknął z rynku
@jurgin: Weź tego podstawowego iPada zwykłego z zeszłego roku bodajże on się zwie 10,2 2021. To jest teraz hit sprzedaży, ostatnio widziałem na Amazonie ludzie się rzucali bo wyszły nowe modele z nowymi proinflacyjnymi cenami. Może jeszcze da się kupić.
Jeśli nigdy nie miałeś urządzenia od apple to ciężko ci coś polecić bo z reguły zaczyna się od iPhone. Jakbyś już go mial to wtedy bym ci polecił MacBooka air i