Wpis z mikrobloga

@maciekXDDD: w sumie to zależy od miasta w jakim zamawiasz, sporo ludzi w Warszawie robi na jakimś Podlasiu czy Podkarpaciu bo nawet z transportem wychodzi o wiele taniej. 1.5 roku temu za szafę 2,8m x 4m na wysoki połysk zapłaciłam 11k, mój brat w tym roku czarny mat 2,7m x 2.5m ok. 4.5k.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciekXDDD: cena jak najbardziej możliwa. Trzeba by to przeliczyć. Ostatnio robiłem podobna szafę, ale z lakierem w środku+ drzwi przesuwne szklane i wyszla w podobnych pieniądzach. A zarobku nie było 50%.
@maciekXDDD: a co się dziwisz jak sobie wybierasz białe lakierowane angliki ? Nikogo nie #!$%@?ło.
Klienci sobie wybierają pewne rozwiązania, które są bardzo drogie, a potem się dziwią "ło panie czemu tak drogo".

Pytanie czy to we wnęce czy też z widocznymi bokami prawy lewy?

Za lakier legit (bez żadnych garażowców) wychodzi 350 PLN/m2 brutto, frezowanie anglika + 150 PLN/m2 czyli 500 PLN/m2 frontu.
Samego frontu daje 3.75 m2 czyli 1875
@maciekXDDD: Niektórych popie**liło ale prawda jest też taka, że klienci często nie zdają sobie sprawy z ceny materiałów (nawet nie samego drewna), robocizny i czasu potrzebnego do wykonania.
Każdy by chciał zapłacić 1,5k za szafę na wymiar z montażem jednak potem jest zderzenie z rzeczywistością, że ceny wyglądają troszkę inaczej.