Wpis z mikrobloga

Czy w fife 22 na #xbox one s można grać online bez #gamepass ?
Tzn kupuję oryginalną grę na płycie, instaluję ją na konsoli i mogę grać online?
Czy aby grać online muszę mieć aktywny #gamepass ?

Pytam ponieważ mam 2 konsole używane i 2 gry fifa 22 oryginalne na płytach.
Na konsoli A kiedyś był aktywny #gamepass ale na innym koncie do którego nie mam już dostępu. Konsola była zresetowana do ustawień fabrycznych i był w niej wymieniany dysk twardy na większy. Utworzony nowy profil i zainstalowana gra fifa 22. Na tej konsoli nie ma aktywnego #gamepass a w fife22 można grać online.

Natomiast na drugiej konsoli nie mam żadnego info czy kiedykolwiek był aktywny #gamepass. Konsola również po wymianie dysku na większy, przywrócona do ustawień fabrycznych i utworzony nowy profil. Nie jest wykupiony dostęp do #gamepass. Zainstalowana fifa22 z płyty i przy próbie grania online wyskakuje coś, że brak uprawnień ( nie pamiętam dokładnie co tam pisało ) ale chodzi o to, że nie można grać online?

Nie znam się na konsolach i graniu online na #xbox. Zastanawiam się czy faktycznie musi być wykupiony #gamepass aby grać online ( ale to wtedy czemu na pierwszej konsoli można grać online ) Czy po prostu druga konsola jest zbanowana do grania online ( Jeśli tak to jak to sprawdzić czy na 100% konsola jest zbanowana? )

#kiciochpyta #gry #fifa22 #granieonline
  • 3
@NoKappaSoldier73: aby sprawdzić czy się ma aktywny ten xbox live gold to mogę sprawdzić logując się na https://account.microsoft.com/services i w zakładce subskrypcje musi to widnieć, że jest aktywne tak?
Bo jeśli chodzi o mnie i o konsolę nr 2 to nie mam żadnej aktywnej subskrypcji. A jeśli chodzi o konsolę nr 1 gdzie można grać online to w tym momencie nie wiem bo tą konsolę ma mój brat ale z tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jamaj: musisz mieć aktywną subskrypcje. Może konsola która może grac online ma dodane jeszcze inne konto, z aktywną subskrypcją. Ogólnie działa to tak, że jeśli zalogujesz się na konto z aktywną subskrypcją i ustawisz konsole jako domową to inne konta dziedziczą subskrypcje. Picrel masz opisane na przykładzie playstation jak dzięki jednej subskrypcji korzystać z grania online na dwóch konsolach. Na Xbox działa to analogicznie.
NoKappaSoldier73 - @jamaj: musisz mieć aktywną subskrypcje. Może konsola która może g...

źródło: comment_1666724786duTK4xIt8glQ7LS6kACtIk.jpg

Pobierz