Wpis z mikrobloga

Parę dni temu najgorszy serwis "motoryzacyjny" WRC net walnął taki tekst XD PILNE: Od 31 października trzeba to już ze sobą wozić w bagażniku. Kto zapomni otrzyma mandat 500 złotych!!!!! one one!

Różne serwisy wyjaśniają, że to bujda, ale dodają, że policja ma prawo sprawdzić, czy masz płyn w zbiorniczku, czy ci spryskuje szybę. Coś mi się wydaje, że chyba jednak nie, w każdym razie o takiej kontroli nigdy nie słyszałem i sam takiej nigdy nie miałem. Ktoś coś?

#pytanie #policja #drogowka #kierowcy #samochody #motoryzacja
Pobierz pogop - Parę dni temu najgorszy serwis "motoryzacyjny" WRC net walnął taki tekst XD P...
źródło: comment_1666688676zKzZrWphZzM7eTE2nlOwDA.jpg
  • 14
@pogop Zgodnie z rozporządzeniem warunki tech. pojazdów instalacja spryskiwaczy musi być sprawna (i mieć płyn) ;). W teorii mandat 20-3000, w praktyce tego się nie sprawdza, kntre trwałyby bardzo długo sprawdzając każdy element pojazdu
@niebieski_wykopek: widzę, że jesteś z branży. Słyszałeś o jakimkolwiek przypadku sprawdzania spryskiwaczy? Ja w ogóle z dwa miesiące kiedyś jeździłem bez, bo mi się zbiorniczek urwał ma wybojach i wypadł XD