Wpis z mikrobloga

Witam,
Jakie macie sposoby na naukę na uprawnienia budowlane. Próbuję już 3ci tydzień czytać akta oraz robię testy, ale kompletnie nic mi nie wchodzi, ledwo co przebrnąłem przez Ustawę – Prawo Budowlane, ale nie jestem wstanie przebrnąć przez Warunki techniczne.
Kupiłem program do testów na stronie: uprawnienia-budowlane.pl tylko tam jest problem, że pytania nie są ułożone wg. Paragrafów tylko rozpieprzone po całej ustawie i nawet jak przerabiam pytania po kolei to nic nie zapamiętuje kompletnie i się zniechęcam po przerobieniu kilkunastu pytań.
Jak powinienem się uczyć na ten egzamin?

#uprawnienia #praca #uprawnieniabudowlane #inzynieria #sep #budownictwo #elektryka #elektroenergetyka
  • 29
@Obiboq: Na pisemy tylko program do testów (po ktoryms tysiacu pytań już będziesz kojarzyć odpowiedzi) + dwa/trzy razy przeczytać PB/WT. Nie ma sensu się uczyć - testy pisemne się w 95% powtarzają. Na ustny zbierz pytania z twojej izby - każda ma "swoje" pytania + oczywiście twoja wiedza ogólna.
@grablord: No właśnie ten program do testów mnie przeraża; 4077 pytań, aby "przeklikać" jeden dział potrzebuje 4-5 godzin i na końcu wynik w okolicach ~50% - masakra.
@Obiboq: Ja uzywałem tylko trybu "test" (chyba tak to sie nazywało) czyli pytania ze wszystkich aktów imitujace sam egzamin pisemny (w proporcji pytan z danych aktów prawnych takiej samej jak na egzaminie).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Obiboq: tylko testy, i ja polecam apke, nawet na kanapie możesz przeklikiwać a na ustny to przykładowe pytania mozna znalezc w necie, zależy jaka branza cos mogę ci podeslac
@wilcze_ziele: Średnio, ale częściej zaczynam zdawać. Raz nawet udało się napisać na 90%. Skupiłem się na egzaminie pisemnym, o ustnym będę myślał później, ale nastawiam się na maj.
@wilcze_ziele: Mam dwie aplikacje, jedną na telefon i drugi na komputer u dwóch różnych 'producentów' i na nich się skupiam. Mam cały tydzień urlop to jeszcze może cos ogarnę z warunków technicznych, gdzie kompletnie jest kibel i nie mogę zapamiętać tylko wymiarów, a kolei to już totalny kibel.