Wpis z mikrobloga

W ogóle czego Carrio nie występuje w fame? Ktoś coś wie?
Nie chciał/nie chce? Tylko nie pisać mi, że nie ma zasięgów, bo występowały już takie nołnejmy, o których istnieniu nie wiedziały ich własne rodziny.
Myślę, że cage z nim byłyby dobre, pomimo tego, że jest #!$%@?. Jednak tak se myślę też, że w fejmie można grozić śmiercią, poderżnięciem gardła, jakimiś więziennymi gadkami, ale jak ktoś w jakiś sposób szkaluje kobiety to już przegięcie.
Największa zbrodnia tego świata? xDDD

@TantnisKrzyzowiaczek: może coś?

#famemma #carrioner
  • 72
@Guwno_Enjoyer: ale mam wrażenie, że Ty myslisz, ze ja go chce na jakiś main event i w ogóle. Wariata Radka chciano oglądać, bo rozumie się co mówi?

Chłop wymyślił sobie nowomowę i ma ksywę na każdego w internecie więc oglądało by się to #!$%@?, pomimo zasięgów


Właśnie z tego powodu oglądałoby się go ciekawiej niż jakieś 3/4 uczestników.
@ebismolarek: z tego samego powodu, co nie zapraszali go na żadną dyskusje, wardęga już to mówił, bo jest zbyt odklejony, on by tam #!$%@?ł takie głupoty, które ani nie będą dymami ani nie będą zabawne, po prostu będą dziwne, i dobrze, że go nie zapraszają
@ebismolarek on tam już jest prawie od początku, a właściwie, chyba od poczatku. Polaczek i ferrarka to farmazon i pseudo-gangsterzy, potrafią tylko dużo mówić.pod zasieg. Ale są toksyczni i wolałbym by ich #!$%@?. Carrioner od pewnego momentu się mocno odkleja, kiedyś dało się go słuchać, ale potem laska go zostawiła i psycha siadła.
@Savvv: tzn.? Carrio nie przekroczyłby granicy wyznaczonej przez te pseudo-gangsterka patusiarnie i grożenia poderżnięcia gardła jakimiś czeczeńskimi metodami. Po prostu dochodzę do wniosku, że powiedzenie złego słowa o kobietach z powagą na ustach, a nie w stylu prześmiewczym Nitra, jest chyba gorszym przestępstwem niż groźby karalne xD
@ebismolarek: ale polak czy ferrari nie będą wyzywać transów, katolików, kobiet a to by już przeszkadzało reklamodawcom, bo życzenie śmierci zdarzało się wiele razy na yt w złości, dostawali za to baty, ale można to w jakiś sposób zrozumieć, choć sposób w jaki zrobił to polak było przesadą, no ale jakąś reprymende dostał,
ale polak czy ferrari nie będą wyzywać transów, katolików, kobiet


@mewten: przecież Polack swoją popularność zbudował chyba na lataniu za Rafalalą xD

Ale z tymi reklamodawcami może być jak piszesz. Co jest #!$%@?. Oczywiście nie uważam, że szkalowanie bab to coś fajnego, ale robienie z tego większej sprawy niż grożenie śmiercią to jakiś ponury żart xDDD