Wpis z mikrobloga

Wynik negocjacji w Storm’s End to jest jakaś porażka, ja myślę że ten baratheoński, #!$%@? głupi ród, ta #!$%@? banda imbecyli która poparła tych #!$%@?ów karakanów z Zielonych to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie na Stepstones, jak moje gdzie postawiłem mój ród, moje życie prywatne, statki, wszystko inne i dla was tylko znaczyło byle kobieta nie zasiadła na żelaznym tronie, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was mogą #!$%@?ć Zieloni. Triarchia was tak nie wyruchała, jak wyruchają was Zieloni, #!$%@?. Aż was kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tych antyludzkich siedmiu królestwach, w tych królestwach w których maestrzy #!$%@? nie byli w stanie powiedzieć, że Laenora Valeryona zamordowano, że ten człowiek jest ojcem prawowitych dziedziców tronu, że te Oldtownowe #!$%@?! powtarzam Oldtownowe #!$%@?! Oldtownowe #!$%@? mojego syna oskarżały bezpodstawnie o bycie kukoldem, że to nie jest czymś wartym tego, by koronować Rhaenyrę na królową siedmiu królestw. Będą was Zieloni ruchali w dupę, będą was #!$%@? dymali tak, jak was Triarchia nie dymała. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Aegon II śmieć, zniszczy was. Aemondy, Otty, Alicenty, Larysy będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Baratheonscy, stormsendzcy idioci.

Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już statek z Driftmarku gotowy i będę się z was #!$%@? baratheońskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? Zielone wybrali. Nie na Daemona, nie na Rhaenyrę tylko na jakieś #!$%@? Otto, dziadów w dupę #!$%@? #!$%@?, Larysów Strongów #!$%@?ńców popierali. To właśnie jest ta #!$%@? Storm’s End. Przez taką #!$%@?ę Storm’s End, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tych siedmiu królestwach nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą baratheońskich #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to?

A wam kochani, którzyście poparli mnie i Rhaenyrę, dziękuję. Bo to garstka Lordów, garstka Lordów, dzisiaj to jest 30 , może 40 osób. (Ogarnij tego smoka, bo ci go ogarnę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Westeros nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście bękartami, że #!$%@? wasze #!$%@? srebrne jelenie to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? w Kings Landing za miedziaki, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? poparli Zielonych niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-targaryenami jesteście. Dobranoc.

Co jest #!$%@? bękarcie? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było wypraw na Stepstones, szkoła było #!$%@? dojeżdżać Crabfeedera. Głupie Westeros, głupie baratheony #!$%@?, was do Dragonpitu tylko zaprowadzić #!$%@?, smoczym ogniem zjarać. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.

#houseofthedragon #rodsmoka #graotron
okrim - Wynik negocjacji w Storm’s End to jest jakaś porażka, ja myślę że ten barathe...

źródło: comment_16666312612ucm7Cb0toiLPRbcX6GMZG.jpg

Pobierz
  • 4