Wpis z mikrobloga

@janekhe: Cześć, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty https://www.nazwa.pl/vps/. Masz możliwość wyboru nie tylko pojemności dysku (NVMe, lokalny RAID-10), czy dostępnej pamięci RAM, ale także szybkości taktowania procesora.

VPSy uruchamiamy w chmurze wysokiej dostępności, otrzymujesz dostęp do Panelu w którym możesz wykonać np. reset, reinstalację systemu czy uzyskać dostęp przez konsolę do swojego serwera. Minimalny okres abonamentowy to 1 miesiąc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janekhe: Sprawdź Oktawave.com - Polska chmura, jeśli masz działalność to możesz zarejestrować Free Tier przez rok ( 1 CPU, 1 GB RAM ). Pracowałem w firmie, która używała ich chmury i mogę powiedzieć jedno - obsługa klienta to jest czyste złoto. Dzwonisz, 2 sygnały i odbiera kompetentna osoba, która zna się na DevOps. Przy małym ruchu 1 GB RAM powinno spokojnie wystarczyć na serwer nginx / serwer node.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janekhe: zawsze rozwiązania chmurowe są rozliczne godzinowo - wyłączasz serwer i nie płacisz. Stawka 0.0080 euro na godzinę to około 4 grosze. 4 grosze * 24 godziny * 31 dni = 29,74 zł. To dużo? Tym bardziej, że jak zarejestrujesz na działalność masz pierwszy rok za darmo. PS. mam identyczny serwer na DigitalOcean ( 1 CPU / 1 GB RAM) i wychodzi 35 zł za miesiąc ( około 7 dolarów)