Wpis z mikrobloga

@gruba-ryba: Kupujesz drogi samochod = dostajesz lepsze wyposazenie (co czesto przeklada sie na wieksze bepieczenstwo), jakosc, silnik. Stosunek ceny do jakosci w przypadku thermomixa jest beznadziejny. Za mniejsze pieniadze mozna miec sprzet ktory zrobi dokladnie to samo co thermomix. Twoja argumentacja jest jeszcze glupsza.
@Mzl02: A weź mnie przekonaj ze warto? Jakoś nie mogę zrozumieć fenomenu tego urządzenia. Ale tez nigdy mu sie bardziej nie przeglądałem. Jaką pierwszą potrawę być zrobiła gdybys kupiła termomixa?
@gruba-ryba: dlaczeog 1/3 ceny? gdzie ja napisalem o 1/3? Napisalem Ci moj tok rozumowania, za mniejsza kase mozesz miec podobny sprzet. Wiadomo nie bedzie to 1:1 ale biorac pod uwage stosunek ceny do jakosci, wychodzi to o wiele korzystniej.
@gruba-ryba: tak, wpisujesz w google zameinniki themomixa i masz pelno produtkow. Wybeirasz ten ktory ma wszystkie te funkcje ktore CIebie interesuja. Jezeli zaden Ci nie odpowiada, kupujesz thermomixa
@gruba-ryba: Uzupelniajac, thermomix jest mercedesem wsrod robotow kuchennych. Natomiast cena wg mnie nie jest adekwatna. Dodatkowo cholernie nie lubie MLM, a na tym oparta jest cala sprzedaz. Innymi slowy, nie kupisz tego od reki w sklepach euro rtv, ani tez na ich stronach. Pozostaje portal aukcyjny lub kupno od przedstawiciela.
@ejenes:

lidlomix jest o polowe tanszy, ale po 2-3-4 latach zazwyczaj sie psuje. Czesto zaraz po minięciu gwarancji. A thermomixy ludzie maja po 15 lat juz i dalej dzialaja bez zarzutów.

Jak na kilka lat to Lidlomix, jak do śmierci to Thermomix taka jest różnica tak naprawdę ;)

Raczej nie ma opcji. U mnie w rodzinie jeden Thermomix działa już 20 lat, drugi 6, nie znam nikogo kto by doświadczył jakiejkolwiek