Wpis z mikrobloga

Dzisiaj króciutko, karta, którą chyba każdy zna, jedno z najbardziej istotnych niebieskich narzędzi. Sama nazwa stała się też po części nazwą kategorii kart, które w ten czy inny sposób counterują jakiegoś spella. Granie wokół kontry też stało się jedną z istotnych minigier w meczach przeciwko deckom z niebieskim. Pamiętam, jak w liceum byłem na takim wyjeździe i ziomek, który uczył mnie grać w środku nocy obudził się, podniósł na łóżku i krzyknął z całej siły "COUNTERUJĘ CI TEGO SPELLA!" i poszedł dalej spać( ͡° ͜ʖ ͡°)

Staroramkowe foile mają w sobie coś mega klimatycznego, i karty z takich edycji jak 7ed są odpowiednio warte. Wizardzi też wyczuli pismo nosem, i po krótkim eksperymencie, najpierw z Judge Foilami (Crucible of Worlds, miecze, confidant itp.) wrzucili na próbę serię staroramkowych bonusów w Time Spiral Remastered. Na 1 booster box trafiało się 1-2 takich foili. Eksperyment został znacząco rozszerzony w Modern Horzions 2, przynosząc szansę na staroramkowe foil enemy fecze. Sam MH2 jest chyba najlepiej sprzedającym się setem w historii, ale to z pewnością wiąże się też z absurdalnym Powerem kart w tym secie.

Swojego Counterspella, któego widzicie na zdjęciu kupiłem w celu pimpowania decku do EDH, za jakieś śmieszne pieniądze w 2017, jeszcze przed ogromnym skokiem cenowym tych folii. Teraz nawet żal mi nim grać.
Pozdrawiam serdecznie.
#mtg #magicthegathering #mtgna30procent
ckiler - Dzisiaj króciutko, karta, którą chyba każdy zna, jedno z najbardziej istotny...

źródło: comment_16665378209XrAHuIboumxZbGEYBZkdo.jpg

Pobierz
  • 5