Wpis z mikrobloga

@popierduuka: Typie, jego choroby są przecież oficjalnie potwierdzone przez niego. Nie wiem co jego fotka ma tu dowodzić xD

Taguj #prawackalogika skoro twierdzisz, że choroba psychiczna jest zależna od tego czy wyglądasz „normalnie”.

Mental health
In his song "FML" and his featured verse on Vic Mensa's song "U Mad", he refers to using the antidepressant medication Lexapro, and in his song "I Feel Like That", which has not been officially released,
@popierduuka: ale #!$%@? już z tagu #kanyewest z waszymi politycznymi wysrywami, ludzie tu od lat siedzą i śledzą jego poczynania i każdy kto choć trochę się nim interesuje wie, że Kanye ma poważne problemy psychiczne a tu przychodzą takie gamonie jak ty i nagle są znawcami w temacie bo w jakimś wywiadzie powiedział kilka głupot z którymi się akurat zgadzacie i 50 innych z którymi pewnie się stanowczo nie zgadzacie ale
Dla Pana jest odklejenie, mania i ch#j wie co jeszcze.


@popierduuka: Czy ty zdajesz sobie sprawę, że West był do tego stopnia odklejony, że ze sceny jechał prosto do psychiatryka? Polecam dokument o nim na Netflixie.
to okaż współczucie, wspieraj, zamiast szczuć na chłopa bo ma inne poglądy niż ty, typie.


@popierduuka: Jakby ktoś chory psychicznie powiedział mi żebym się zabił to nie zaczął bym się ciąć żeby go trochę wspierać. Jeżeli jest chory - musi on lub jego rodzina się zająć jego leczeniem. A ja osobiście nie krytykuje tego co mówi Kanye właśnie przez to że jest chory, krytykuję wykopków którzy łykają te jego wypowiedzi jako
@rzep: przyznałbys się, że się wyglupiles, ale nie XD za każdym razem w kontekście zaburzeń psychicznych lewica mówi "nie, nie stygmatyzujmy" - chyba że chory jest prawak, to wtedy jazda XD jako osoba z zaburzeniami - ha tfu na taka "empatię"