Wpis z mikrobloga

@Sandrinia byłem na pierwszych protestach, które jeszcze dotyczyły aborcji (chciałem powrotu do minimum kompromisu).

Potem "liderzy" zrobili taką szopkę, R już nie wiedziałem w sumie o co jest protest, bo podpiely się inne grupy, a i dowiedziałem się, że w sumie to #!$%@?ć mężczyzn, patriarchat, hurr durr.

Nikt "obcy" tego nie #!$%@?ł i miało to szanse odnieść większy sukces. Podziękowac należy #!$%@? liderom. I tutaj kolejny raz pokazano, że PiS nie musi
@StdPtr: Ale co się rozsypało? Strajk kobiet nadal działa. W tym roku został złożony projekt ustawy dotyczący liberalizacji aborcji z ponad 200 tys podpisów. Z mównicy sejmowej dziewczyna tłumaczyła jak można dokonać legalnej aborcji w Polsce (jakie leki i jak je zamówić).
Czy Ty myślisz że kobiety miałyby chodzić non stop w protestach po ulicach i wtedy to by był sukces? Strajki trwały miesiąc, potem były duże protesty w rocznicę pseudowyroku,
@Kazach_z_Almaty: no i na tyle cię stać simpie robaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sandrinia: ok, sam byłem na tym spędzie.[...]

Kraj beciaków ...

@numer_rachunku_karty: No niestety, czasami trzeba płacić rachunki za kukoldyzm partii rządzących.

@Sandrinia: Właśnie potwierdzasz moje słowa. Osoby które tym kręciły grały wyłącznie na siebie, a julki łykały, że chodzi O ICH ŻYCIE!!!1 Jak to nazwać inaczej niż durnotą?

@Sandrinia: Julka
theicecold - > @KazachzAlmaty: no i na tyle cię stać simpie robaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 @Sa...

źródło: comment_1666429380iXloNsLVQz84BiXXV5ukZP.jpg

Pobierz
@Sandrinia: Znaczna część protestujących nie wiedziała nawet o istnieniu Lempart, więc z mówieniem że to upadło przez nią się nie zgadzam, wypaliły się po prostu i tyle, a same protesty były zbyt grzeczne, zauważ że górnicy robią rozruby i dostają wszystko co chcą.