Wpis z mikrobloga

@Febus: Problemy finansowe, Cacek skłócony z nami kibicami, upadek klubu i start od 4ligi. Mozolne budowanie wszystkiego od nowa. Lata tułaczek po wioskach za swoim ukochanym klubem. Nigdy nie zwątpiłem! W końcu jestem dumny jak nigdy wcześniej ʕʔ
Widzew można ugiąć ale nie można go złamać!
  • Odpowiedz
Nigdy nie zwątpiłem! W końcu jestem dumny jak nigdy wcześniej ʕʔ


@BulinekOkraglinek: i teraz to graja, ze az sie chce oglądać. Pamietam za cacka, robak, oziembala, panka, ukah, sernas a kazdy mecz to byla nerwowka i zawal ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@janusz-lece: Panie, za czasów Ukaha, Panki i Oziego to było legancko. Potem to się dopiero działo. xD
@BulinekOkraglinek: Pjona Mireczku, #!$%@? z ligi, Witek Obarek i jego prezentacja na smsie, potem mecze tamże i zawsze tam, a teraz?
A teraz #!$%@? jest w pyte. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Zjazd się zaczal od momentu kiedy oni odeszli


@urojony_uzurpator: zjazd zaczął się od momentu jak Czesiu postanowił sprzedać ostatni mecz sezonu z Górnikiem, żeby nie grać dodatkowych meczów w eliminacjach do ligi europy
  • Odpowiedz
@rimyi: #!$%@?, nie przypominaj mi tego meczu. Od tego momentu nie mam krzty szacunku do CM711. Aczkolwiek nie sadze, ze go sprzedał a dostał wytyczne od zarządu aby przegrać, bo nikt w klubie pucharów nie chciał. Jeszcze mam przed oczami jak zadowolony siedział na ławce przy bramce na 3:0
  • Odpowiedz
@BulinekOkraglinek: @johann89: przede wszystkim to ten Widzew fajnie wygląda stylowo.
Gramy od roku ponad to samo. Każdy to już wie i wiedział 1 lidze, a my gramy na luzie od bramki, ładujemy gola, albo dwa i obronka moim zdaniem dość spokojna. To, że przeciwnik atakuje to nie znaczy, że my się jakoś panicznie bronimy. Dzisiaj jasne - Ravas wybronił parę piłek, ale jakoś super więcej sytuacji lepszych to Miedź sobie
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910 słowo kluczowe: wybiegani, to jakiś cud, świetnie przygotowani motorycznie są, to była bolączka w poprzednim sezonie 60min i była zapaść kondycyjna, teraz pewnie i po 120 min by mogli tak biegać, to robi kolosalną różnicę a mało kto na to tutaj zwrócił uwagę.
  • Odpowiedz
@tehniick: Ale akurat wczoraj to ich odcięło właśnie w okolicach 60 minuty.

Trzeba wycisnąć jesienią ile się da, żeby wiosną grać spokojnie. W Top 5 raczej nie wierzę, ale górna połowa tabeli to i tak byłby sukces.
  • Odpowiedz