Wpis z mikrobloga

@mati1990: "są tu tylko dwie możliwości:

1. Jeśli przez "otwierasz się i przełamujesz" masz na myśli "żalę się na moje gówniane życie jeszcze przed 1 randką", to się nie dziw. Za wcześnie, za dużo, a najlepiej wcale.

2. Ile pisania, mówiłeś? Tydzień a nawer dwa? Za długo. Masz możliwość, to się spotkaj w ciągu 2-3 dni i gadaj z nią o "dupie maryny", a nie od razu traktujesz ją jak powierniczkę
@mati1990: Mordeczko ciężko jest lepiej sie nie otwierać za szybko bo ucieknie a po tym ze się udaje widać po tym ze różowa za Tobą w jakiś sposób szaleje jak tego nie robi to raczej nic z tego nie bedzie. W gruncie rzeczy trzeba poznać osobiście, na jakimkolwiek komunikatorze nie bedzie takiego efektu chyba ze jesteś dobrą sztuka do wyrwania i (bogaty) w wielu przypadkach. Warto tez pamiętać ze będąc sobą
@mati1990: No niestety tak to jest na tym życiowym ringu że trzeba sobie rozplanować wszystko i po koleji odchaczać i przy tym przemyśleć każdy ruch żeby nie popełniać błędu. Długo się przyglądałem osobą którym wychodzi i wnioski się nasuwają takie że bardzo dobrze odgrywają swoją role i tuszują co nie powinno wyjść na światło dzienne dlatego nie są #przegryw
@mati1990: nie myśleć i planować. Chcesz kogoś wyrwać, poznajesz się z nią w realu, nie przez inrernet. Randki są od tego, by się poznać i dobrze bawić razem. Chyba, że po prostu od razu się jej nie spodobasz, to zrozumiałe, ale i tak ghosting to brzydki zwyczaj.
@mati1990: nie sluchaj rad xD normictwa, mozesz i plakac przy niej i jesli sie jej podobasz to ona ma to w dupie ze to nie meski czy inne takie, ona to w tamtym momencie uzna za atrakcyjne w jakis sposob. Jak sie jej podobasz fizycznie to nie zmieni zdania, najwyrazniej spotkala sie zobaczyla cie w rzeczywistosci i nie podobales sie jej, moze fotki se edytowales by wygladac bardziej normicko xD nie
@Pavulenko: Niektórzy szukają kobiety która im się podoba i logiczne jest to że nie możesz być #!$%@? żeby wyrwać jakaś dobrą ( lepsza niż cie stać) wtedy musisz ukryć pewne rzeczy a jak znajdziesz taka co za Tobą lata od tak pewnie to jest grubo później własnych oczekiwań wiec to jest takie #!$%@?. Kolega pisze ze sie otworzył itd. Tak po prostu nie można na początku. A tak jak powiedziałem taka
@Kamilo67: nabędziesz je wyłącznie przez praktykę i nie spodziewaj się cudów za 1 razem. Ale jeśli miałbym coś polecić...

Konwenty i koncerty. Dołącz np. W internecie do grupki fanów anime czy innej zajawki. Pisz z nimi, jak neutralna dobra morda, nie kozacz i nie wymądrzaj się. Nie muszą Cię wszyscy tam polubić, ale po prostu sobie tam egzystuj i gadaj z nimi o pierdołach. Latem jest sezon na konwenty, na takich
@GalAnonimowy: Nie spodziewam się cudów za pierwszym razem, ale jednak w wieku 21 lat mimo wszelkich prób nigdy nic nie wyszło, nawet znajomości, więc chciałoby to się w końcu mieć. Na koncert bym poszedł, ale nie znam się na muzyce i nie mam jakichś ulubionych zespołów, a podobno to jest ważny czynnik by w ogóle kogoś poznać tam. Co do tego co próbowałem, to chodziłem na jakieś kółka zainteresowań, siłownię, studia,