Wpis z mikrobloga

@EloBreko: Przypomniała mi się taka sytuacja. To było kilka lat temu i nie pamiętam już szczegółów. Tak czy siak, stałem w Lidlu przy kasie. Za mną ustawiły się dwie takie typowe grażyny (trwała ondulacja i te sprawy). W pewnym momencie dojrzały jakąś swoją sąsiadkę (jakąś młodszą dziewczynę, gdzieś koło 30) z osiedla. Stała przy osobnej kasie. Zaczęły jej robić koło dupy tak, że aż w pewnym momencie się odwróciłem żeby im
@kartoflaneUroczysko: Bohaterze.
Obgadywanej pani tylko zrobiło się przykro, jestem przekonana że grażynki nie wzięły sobie do serca tej życiowej lekcji, nie przeprosiły, a zapewne następnym razem jak się spotkały to przy okazji obgadały i Ciebie, i tę kobietę raz jeszcze, a i pewnie swoich i cudzych mężów. Piętnowanie takiego zachowania jest super, niestety więcej zachodu niż to warte.
@kartoflaneUroczysko: ale czemu tak agresywnie reagujesz? Napisałam to co uważam, że mogło się stać i tak, dośpiewuję sobie wiele historii, bo lubię się zastanawiać nad ludzkim zachowaniem. Ciebie to "#!$%@? obchodzi", ale jednak zareagowałeś, a teraz dodatkowo zamiast wejść w dyskusję na ten temat w sposób prosty, miły, to mnie atakujesz :) Wybacz, założyłam że skoro komentujesz jakiś wątek dopisując swoją historię, to pociągnę to dalej, żeby porozwodzić się nad ludzką
,leniwych, nieczułych, głupich" facetach i o tym jak to kiepsko się ruchają i są z nimi tylko dla pieniędzy bo gdyby był rozwód to ,,ona by na tym źle wyszła"


@Ksut_Melodi: to chyba słabo świadczy o tych facetach, cipy przysłoniły świat xD
@kartoflaneUroczysko

agresywna od samego początku


Odniosłem dokładnie takie samo wrażenie. Wytknęła Ci, że swoim zachowaniem spowodowałeś smutek u obgadywanej, że nic to nie wniosło i że na pewno i Ty stałeś się ofiarą pomówień... (jak uczniaka w szkole do pionu postawiła) Ciekawe skąd to wszystko wie? XDDD

Ja mam jednak wrażenie, że to był strzał w dziesiątkę. O ile fajnie takie Grażyny jadą ostro o nieobecnych to taka konfrontacja, zwłaszcza publiczna, musiała
wtedy rozmawiają o swoich ,,leniwych, nieczułych, głupich" facetach i o tym jak to kiepsko się ruchają i są z nimi tylko dla pieniędzy bo gdyby był rozwód to ,,ona by na tym źle wyszła".


@Ksut_Melodi: jprdl, jakie to uniwersalne i prawdziwe