Wpis z mikrobloga

@cwlmod Gdzie wróciły? Dosłownie w zeszłym tygodniu byłem odbierać rozbitki w Długołęce i Kaliszu w BMW i zgodnie mówią że uja. Sytuacja jest zła. Bierz co jest- a najlepiej nasza uzywke z gwarancją, bo lepiej natazie nie będzie.
@bigger: mam jednego znajomego ktory kupował serie 7 z salonu i dali mu 24%. Mam te. Innego znajomego ktory co prawda zamawia wiecej aut (ale nie jakos masowo tylko pare) i dostał 15%
@cwlmod: Gdzie to kupowal? Mozesz sie dowiedziec?
Chcialem zmienic moja 5Er, bo juz w sumie mi sie znudzila i moze by wypadalo jakies koszty robic, ale ceny nowych sa absurdalne. Niby mialem miec jak zwykle opcje na fajna cenowo uzywke, ale jak sie okazalo to wcale nie wyszlo tak tanio.

A jak mam dokladac tyle pieniadza do auta po glebszym lifcie to wywalone. Bede gruzikiem kulal.
@bigger: Ten pierwszy to chyba gdziesz s Kielcach. Na stocki podobno daja nawet większe rabaty bo to sa nieodebrane auta na których chętnych dalej nie ma. W przypadku serii 7 jestem w stanie uwierzyć w tak duzy rabat bo to specyficzny model

I drugim niestety nie moge nic mowic. Rabaty na pewno wynikają z mozliwosci i rabatow flotowych wiec brokerzy na pewno maja do nich dostęp. Jak sam byłem ostatnio w