Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guardado: Których koloniach? Przecież kolonii już nie ma od lat 60. Chyba, że chodzi Ci terytoria zamorskie czyli Gwadelupa, Martynika itp. ale skoro należą one do Francji to oczywiste jest to, że piłkarze urodzeni na tych wyspach mogą grać dla FR.
mi też niezbyt podoba się to uczarnienie Francji, ale lepiej niech grają w piłkę niż mieliby kraść


@FotDK: Nikt nie uczarnia Francji po prostu wykopki nie wiedzą jak "działa" ten kraj, jest to kraj mocno imigrancki kraj. Wiele muzułmanów i czarnoskórych jest tam od 2 pokoleń, ale p0laczek i tak powie, że to nie francuz xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FotDK: Ja nie napisałem czy mi się to podoba czy nie. Po prostu jestem ciekawy jak by sobie taka "biała" Francja poradziła biorąc pod uwagę, że oni są najbardziej uzależnieni od czarnoskórych piłkarzy że wszystkich krajów w Europie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Roquefort: Ja tego wpisu nie popełniłem z pobudek rasistowskich tylko z czystej ciekawości. Dobrze wiem, że oni wszyscy urodzili się i wychowali we Francji ale wiadomo, że czarni mają inną genetykę i białego z takim gazem jak Mbappe chyba nie ma na świecie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzaden_problem: To już spore ciężary się zaczynają. Trzeba wyrzucić braci Hernandez (Hiszpania), Duboisa (Liban), Griezmanna (Niemcy), Benzeme, Aourara, Guendouziego, Ben Yeddera (Afryka Północna), Girouda (Włochy). W takim razie Francja by była na poziomie Polski XD