Wpis z mikrobloga

Uwaga! Moderacja dodała czerwoną belkę do znaleziska i tym samym przestało się wyświetlać na wykopalisku. Kulturalnie zawołam więc użytkowników, którzy wykopali, żeby mogli się zapoznać ze stanowiskiem i nie musieli specjalnie szukać wpisu, który po tejże odpowiedzi wyjaśniającej został również obdarowany shadowbanem.

Jeśli ktoś nie chciał być zawołany to najmocniej przepraszam - zależało mi, żeby każdy miał ułatwione zadanie w zapoznaniu się z wyjaśnieniem moderatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#legodamwa #jadamwambana #moderacja #lego #afera

@piotreks19 @Polinik @panopticon @czechu @evilonep @notdot @szogun85 @metaxy @groger @blazko @przekliniak @Wolvi666 @tomaszek86 @siRcatcha @thewickerman88 @23kulpamens @Migfirefox @MajoZZ @size @Huevos @korczo @ojek @zreflektowany @Qbcia @EissIckedouw
Pobierz
źródło: comment_16662959261jZqsI8jvIjjJ6ZBWb4ML5.jpg
  • 55
@dobrzecisiewydaje: Jeszcze bym się zgodził na ostrzeżenie czy ewentualnie jakiś 2-3 dniowy, ale dawanie perma banów plusującym jest dziwne. Wcale nie rozwiązuje problemu, tylko jeszcze bardziej go zaognia. Pewna osoba widzi, że jej działania wywołują reakcje, więc ma jeszcze więcej pożywki do robienia jeszcze większego zamieszania. W międzyczasie banowane są osoby, który robią dobry content i ewentualnie przenoszą się na inne portale. Co pociąga za sobą kolejne osoby do odejścia.

Ja
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.