Wpis z mikrobloga

odebrałem wczoraj swojego GabenBoy'a i zmieniłem dysk na 512Gb. Ogólnie świetny sprzęt, solidny, łatwo naprawialny na przyszłość bo w rozbieraniu przypomina laptopa (bo w sumie nim jest). Dość wielkie bydle, myslałem że to wielkości switcha ale jest dużo większy. Gry działają po prostu świetnie, odpalałem Wiedźmina 3 i Little Nightmares, wszystko w 60FPS. Spróbowałem też jakąś crackowaną grę wrzucić, były lekkie perypetie z tym ale też bez większych problemów. Tego mi było trzeba

#steamdeck
mapache - odebrałem wczoraj swojego GabenBoy'a i zmieniłem dysk na 512Gb. Ogólnie świ...

źródło: comment_1666253033lvrsIq1A51JusnQDe2EGyd.jpg

Pobierz
  • 39
@mapache: xD
Sa recenzje, masz mozliwosc bez problemowego zwrotu na steam jesli grales mniej niz 2h. No ale przesciez by 'potestowac' trzeba przejsc cala gre, nie ?
@EWRNB: też ci skwituje XD. ostatni przykład u mnie, rimworld, grałem parę lat temu na piracie i się odbiłem od tej gry, w tym roku spróbowałem znowu na piracie parę h i dopiero wtedy zdecydowałem się na zakup, mało tego od razu nawet DLC brałem. nie z każdą grą się zapoznasz w 2h. żadnej gry w przeciągu ostatnich 10lat nie przeszedłem na piracie bo potem ją i tak kupuje by mieć