Wpis z mikrobloga

Dzisiaj koleżanka z pracy wyśmiała typa, który ma 30 lat, bo mieszka ciągle z rodzicami. Powiedziałam, że lepiej mieszkać z rodzicami (jesli są normalni ofc), zamiast mieć kredyt na który kogoś nie stac.

Koleżanka spłaca kredyt sama po rozwodzie. Ledwo do 1 starcza i ciągle kończy, że mało zarabia. Chyba koniec znajomości ( ͡º ͜ʖ͡º)
#inflacja #nieruchomosci
  • 100
@Kuduro pewnie tak, i wtedy będzie lament. Ona nie wie z czego rezygnować. Paliwo już wylicza, dzieciaki chodzą (w końcu same) do szkoły 1.5 km.
Może w końcu pora zrezygnować z tenisa i siłowni dla siebie, dzieciakom dać więcej luzu, bo każde chodzi na pile 2x w tygodniu i judo 2x w tygodniu również. Krewety w tempurze i tiramisu zawsze gotowe w lodówce. No nie nam pojęcia na czym można oszczędzać
@Caracas koleżanka na przykład kładła pełna łachę na opcję przejścia na stale, jak rata wynosiła całe 800 zł. Teraz wynosi 2x tyle i płacz. Koleżanka dostaje ok 6k na rękę, z byłym mężem dziela się oplatami na dzieci.

Ogólnie strasznie mnie to #!$%@?, bo otoczenie ja ostrzegało. Stałe stopy, oszczędności, zmiana poziomu życia, nic, nic nie trafiało dopóki jej nie jeblo w twarz