Wpis z mikrobloga

W letniej aktualizacji 2010 roku (8.6) dodane zostały anty botowe potwory jak Kongry, Tortoise czy Merkliny

Pojawiały się losowo na respach, miały o wiele więcej hp oraz po czasie zadawały potężne obrażenia. Była to próba Cipsoftu na walkę z botami ale te moby przeszkadzały tez uczciwym graczom i kolejnej aktualizacji zostały wycofane

#tibia #ciekawostkitibia
Pobierz Herato - W letniej aktualizacji 2010 roku (8.6) dodane zostały anty botowe potwory ja...
źródło: comment_16661851051bCfe3UGUlc5SuEd1UKmGc.jpg
  • 9
Pamiętam to, cipsoft to było gówno i te działania antyboterskie to była tylko przykrywka.
Bo dla nich był większy profit jak były boty więcej ludzi grało i pieniądz się kręcił.

My z kolegami masowo reportowaliśmy boty i wysyłaliśmy do CIPSOFTU filmy jak łapaliśmy typa w trapa i ten się godzinami nie ruszał i 80% tych ludzi bana nie dostało.

Cipsoft chyba banował tylko tych co nie mieli żadnej transakcji na koncie w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kodecss: gdy grałem za czasów tibii 7.x to była mocna porażka. Upośledzony system gmów i tego że wystarczyła jeden błędny ban i spadłeś do tutora powodował że ludzie na pozycji GM woleli nie banować wcale niż coś robić, a etatowych GMów było całe 7 osób na kilkadziesiąt światów (°°
spoko, mi usuneli postac ktora kupilem na oficjalnym markecie, bo w poprzednich miesiacach ktos uzywal bota.


@Krolik_doswiadczalny: wg mojej wiedzy to niemożliwe, może battleeye ci wylapalo jakiś false positive? wiem ze byly problemy np jak ktoś grał w CS:GO ze bany leciały xD