Wpis z mikrobloga

Propagandysta z neuropy zrobił screen mojego komentarza nt. Strajku Kobiet i założył o nim wpis na mikroblogu, żeby lewacy mogli sobie poużywać. A następnie...jak na tchórza przystało, zablokował mnie, żebym nie mógł się bronić i odpisywać w tym wpisie o sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cancelculture #4konserwy #bekazlewactwa #aborcja

link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/68325837/dalsze-przerzucanie-winy-w-sprawie-aborcja-wyroku-/242824769/#comment-242824769


W związku z czym odpisuję w tym wątku:
Pobierz Jan998 - Propagandysta z neuropy zrobił screen mojego komentarza nt. Strajku Kobiet i...
źródło: comment_1666161856GGITYWgim6LLCTa2X0qAGN.jpg
  • 4
@daniell2611:

@Jan998 nadal jesteś tego samego zdania?


Oczywiście, że tak! A czy poza próbą publicznej ostracyzacji mnie za moją wypowiedź i poszczucia na mnie rozjuszonych tęczowych - padły tu jakieś kontr-argumenty, które miałyby mnie przekonać do zmiany zdania ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo jestem ciekaw, czy badane kobiety nadal tak bardzo czułyby się tak zagrożone wyrokiem TK, gdyby ktoś im uświadomił, że wyrok TK dotyczył tylko
@Haramb3:

"pranie mózgu zrobiło swoje" - napisał typ, który tłumaczy, że w sumie nie ma żadnego problemu, bo wyrok dotyczy tylko niewielkiej części kobiet.

Napisałem o tym dlaczego dla wielu kobiet wyrok TK ma wpływ na decyzję o zajściu w ciążę, a nie o tym czy wyrok jest problemem czy nie. Sam popieram wyrok TK i jego konsekwencje gdzieś w połowie, ale to inny temat.

Jeżeli kobieta rezygnuje z zajścia w
@Jan998:

Jeżeli kobieta rezygnuje z zajścia w ciążę, bo boi się ,że urodzi "potworka" (dziecko z dużymi wadami somatycznymi), czyli rezygnuje z uwagi na zdarzenie, którego prawdopodobieństwo jest statystycznie minimalne


Tak minimalne jak dostanie cegłówką w głowę? Poprzedni wpis doskonale pokazał, że na statystyce się nie znasz, na ludziach też nie. Nawet prawo dotyczące tej niewielkiej liczby osób, ma wpływ na takie decyzje. Ludzie nie podejmują decyzji jedynie przez pryzmat prawdopodobieństwa