Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: Swoją drogą to jest coś co mnie mega odrzucało od GTA szczególnieV. Tam fabuła jest tak nie odkrywcza i drętwą parodia Ameryki że jakiekolwiek wczucie znika totalnie kiedy twórcy wkładają co 5 minut jakąś "cool" albo "zabawną" wstawkę. Do tego wbrew pozorom GTA jest serią super ugrzecznioną, omijającą jak ognia wszelkich naprawde niewygodnych tematów jednocześnie grillując marketingowo te same kontrowersje które robiły na kimś wrażenie w 2005 roku (dziwna w
ale bym sobie w 4 pograł bo najlepsza fabularnie

@AlexanderShulgin: kończę robić metro exodus na 100% i odpalam gta4 by przejść jeszcze raz najlepszą część z serii. No i pobawić się na huśtawce :)
@SaintWykopek: mnie od IV i V odrzucają rzeczy bardzo prozaiczne. Możecie się ze mnie śmiać, ale w dupie to mam.

-Telefon. #!$%@? naprawdę jest on potrzebny w grze, w dodatku z tak pokracznym sterowaniem? Nie, nie jest. Wystarczająco dużo używamy tego gówna w prawdziwym życiu i nie ma potrzeby by to wpychać też do gry. Dajcie mi po ludzku wpisać cheat z głównego menu gry po wciśnięciu [esc] zamiast z tego