Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@t0m4sz: międzylądowanie jest akurat po to aby zatankować, B737 nie doleci z Polski na Zanzibar na jednym tankowaniu.
@Fevx: Wiem. Tylko cały czas myśleliśmy, że jakiś 3 rzędowy samolot będzie na takiej trasie. Za 2 tyg wylot i dzisiaj zonk. Dowiedzieliśmy się, że 737 800.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@t0m4sz: Enter Air tak działa bo to pewnie oni. Ja leciałem na Zanzibar bez biura podróży i to pewnie wyszło podobnie albo drożej nawet, ale trzeba zorganizować samemu. Wtedy miałem Qatar i Dreamlinera. Coś za coś.
@Fevx: Teraz żałujemy, ze sami lotu nie wzieliśmy. Jak szukamy teraz to nic nie pasuje. Ja sobie nie wyobrażam jak takim g. mamy ponad 12 godzin lecieć bez TV i ładowarki. Szukam w necie opinii na taki lot i hejtów jakoś nie ma.
@t0m4sz: jakoś ludzie dają radę ¯\_(ツ)_/¯ męczą sie ale dają. Za to Zanzibar jest bardzo fajny wiec na miejscu nie będziecie żałować pewnie, byleby wytrzymać taki męczący lot.
Ja leciałem wczoraj na Zanzibar z przesiadką w Amsterdamie, tj. caly dzien i nocka w Amsterdamie. Stamtad na Zanzibar lecielismy lekko ponad 8 godzin, wiec nie sadze zeby Twoj lot az 12h trwal?