Wpis z mikrobloga

Taka moja analiza dziwnego skąd inąd pojedynku Najmana z Jóźwiakiem. Moim zdaniem będzie to minuta walki, a przebieg identyczny do starcia z Piechowiakiem. Szybki atak Najmana zastopowany czystym trafieniem Jóźwiaka na szczękę. Walka wchodzi w parter, a Jóźwiak ubija szybko rywala. 120 kilogramów przy około 178-180 centymetrach wzrostu Najmana to otyłość. Będzie w stanie minutę, półtorej walczyć, więc jedynie frontalny atak da mu zwycięstwo nad debiutantem, ale debiutant dobrze o tym wie. Robi treningi wśród najlepszych, a poza tym Najman miał dobry okres, kiedy ważył 100-102 kilogramy walcząc z Saletą na KSW. Było to jednak tak dawno, że po pierwsze on nie trenuję, bo oprócz może jeszcze w FAME MMA treningów z Herczykiem nigdy nie szanował trenerów, wolał robić wszystko sam, a poza tym on wie, że ma już walkę z ,,Młodym Muranem”, więc nie będzie ryzykował zdrowia, aby nie dostać kolejnej dużej gaży. Jóźwiak mimo debiutu ma mnóstwo do stracenia. On jest twarzą 2 organizacji i chce, aby partnerzy biznesowi patrzyli na niego ,,konkretny gość”, a nie ,,dostał od Najmana”. On dobrze o tym wie, a ta walka z Najmanem to jego fanaberia. Trochę jak kolekcjonera z Poznania, co oprócz Ferrari czy Porsche w garażu ma Fiata 126p. Szanse moim zdaniem to 90%:10 % dla Jóźwiaka, bo jakiś ,,cep” Najmana może mu wyjść w 5 czy 6 sekundzie walki, ale czy to da ,,zgaszenie światła” trudno powiedzieć.
#wotore
#najman
#mma
#jozwiak
  • 3
@Sylwiusz89: zobacz lepiej sylwetke najmana, to jest czysta masa mięśniowa. Jóźwiak dostanie liścia i padnie na glebę, a później w 2 sekundy Najman bedzie miał go w bocznej, dosiadzie, kilka ciosów i koniec walki xDD
@TantnisKrzyzowiaczek: Brałem pod uwagę jak Najman trzyma gardę i jak broni się jak walka schodzi do parteru, po ataku rywala, ale, że trafi na szczękę to przypadek trochę;) Ja nie widziałem innego końca walki niż ten. Jakoś tak nie widziałem Najmana argumentów, biorąc pod uwagę jego wagę, sposób trenowania, jakby miał może te 10 kilogramów mniej, jak do Don Kasjo czy z Lwem, to miałby jakiś cień szansy. Chodzi o sposób