Wpis z mikrobloga

@SlepyBazant: myślę, że więcej osób tak ma ;) wystarczy, że nie będą tego rozpylać i już będzie lepiej. Od osoby, która się wypachniła po prostu wcześniej mogę odejść, a jak ktoś to rozpyli w pojeździe to już nie ma szans od tego uciec.
@Kris111: nie daje mi ataków astmy przynajmniej. Więc tak, przeszkadza mniej.
@SlepyBazant: właśnie nie, bo nie dojeżdżam do pracy.

@Kris111: zgłaszam za każdym razem u samego źródła problemu, ale rozmawiając z jedną osobą, uświadamiam jedną osobę tylko i za jakiś czas znów mam rozwalony dzień i pogorszone zdrowie.
A tagowałam, bo jesteście targetem mojego wpisu. Nie wszyscy perfumiarze są niewychowani ale 100% osób, które robi taki syf, jest perfumiarzami. Miałam tagować #polityka :D?

Ja rozumiem, że dzisiaj się ludzie źle ubrali,
@factoryoffaith_: z zapachami ludzie nie mają umiaru zupełnie, wydaje się, że powinno się ich czuć z kilometra, nie z bliska lub jak powieje wiaterek. Ale szczerze? Z dwojga złego wolę to niż smród niemytych ludzi wymieszany z niepranymi ubraniami, doprawiony wyziewami papierosowym i alkoholowymi.
Dobrze, że do pracy chodzę na piechotę ;)
@kasiknocheinmal: kiedyś też tak miałam, ale zmieniłam zdanie, odkąd przypłacam to atakami astmy :c pracuję z domu, ale często podróżuję i tego nie ma jak przeskoczyć.

@Kris111: @CheapiesLover:

Karyna opylajaca sie perfumetka co 1h nie ma nic wspolnego z "perfumiarzem"

mylisz pojęcia, tutaj chyba nie ma perfumiarzy

Perfumiarz to czlowiek tworzacy perfumy

ale na waszym tagu klimat elektrody :D jesieniara, koniara, perfumiara itd. + na tagu jest prawie 4k
@rsnbl:

zawsze lepsze to, niż jak #!$%@? padliną od menela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a dlaczego muszę wybierać albo wdychanie rozpylonych zapachów w nieiwelkim pomieszczeniu, albo padlina/menel? Jeśli ktoś się chce odświeżyć, to niech to zrobi przed wejściu do pojazdu, albo po wyjściu z niego.