Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: miałem podobny problem i sugeruje bez M, siedziałem na obu i mki to już faktycznie fotele idące w kubełkowe, ze sportową pozycją i mniejszą możliwością regulacji, komfort siedzenia jest w nich dużo niższy i w daily będą na dłuższą metę męczące.
@Wygryw_z_wyboru: powiem Ci tak, to zależy ile masz wzrostu. Jeżeli jesteś powyżej 190cm to w fotelach M chyba zagłówek nie jest regulowany. Ja mam fotele sportowe w serii 4 (w sumie ten sam model) i są spoko przy 176cm 78kg. Fotele M są ciut większe niż sportowe i zabierają więcej miejsca z tylu. W 5 fotele są wygodniejsze, ale te tez są mega dobre (koniecznie z podparciem lędźwi)

Na daily wybrałbym
@wtryskow: a czy czasem wentylacja nie jest tylko w komfortach? Na konfiguratorze idzie tylko wybrać aktywną wentylacje dla czarnej skóry. Nie wiem dlaczego inna skóra (cogniac) nie jest wspierana.
@paprykkk: faktycznie dopiero zwrocilem uwagę że mowa o 3 i tu te fotele są nieco inne niż w moim przypadku. Nie ma wentylacji w ogóle dla tych foteli i dla M jest jednak możliwość ogrzewania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wtryskow: te sportowe M mają identyczna regulacje jak sportowe

@jaavi666: 179cm, właśnie M zajmują chyba więcej miejsca z tyłu

@paprykkk: wentylacja jest w modelu sportowym, w modelu M jest tylko grzanie, skóra koniakowa jest dedykowana prawdopodobnie tylko dla modelu M dlatego po wybraniu tej tapicerki fotele mogły się automatycznie zmienić na sportowe M bez wentylacji

BMW się wycwanilo i podparcie lędźwiowe dla modelu sportowego występuje tylko dla fotelu kierowcy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xCinek: mi na wejściu bez żadnej negocjacji (nawet nie pytałem o rabat) na 340i dali 9%, nie wiem czy to ma sens ale można by wysłać gotowa konfiguracje do wszystkich salonów BMW w Polsce z zapytaniem o większy rabat, indywidualne salony maja chyba jakaś elastyczność jeżeli chodzi o wysokość rabatów a serwisować i tak można je wszędzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xCinek: leasing, wszystkie wartości są w brutto

Kwota całkowita 340 900

Opłata wstępna 45% (153 405)
Wykup 1%

3 lata
Rata 6503
112.7% total

4 lata:
Rata 5080
116% total

____

Opłata wstępna 29% 98 861
Wykup 1%

3 lata
Rata 8216
114.3% total

4 lata
Rata 6418
118.5% total

____

Ubezpieczenie GAP
3 lata 5090
4 lata 6690

OC, AC około 1100/msc