Wpis z mikrobloga

@DiorSauvage: jak nieswoje jak swoje ethery? Te ethery zostały mu przekazane przez inwestorów by nimi dysponował jak uważa i każdy pojedynczy inwestor od początku o tym wiedział I nawet jakieś idiotyczne głosowania były by to potwierdzić
@Jamniki2: szczerze mowiac nie wiem czego ma wiecej, czy w ogole jest na plusie z tego spekulowania - gosc wrzuca do sieci tylko to co na zielono, ewentualnie czasem cos na malym minusie zeby nie bylo ze wiecznie zarabia, ale od czasu zarobku na lunie facet stal sie tak strasznym farmazonem, ze nie wierze w nic co tam wypisuje

@Lomoijj: od poczatku bylo gadane, ze te ethery sa tylko i
@DiorSauvage: "kiedyś szanowałem rafała ale od... " xD

Przecież napisałem, że było głosowanie gdzie zaorski dostał od inwestorów pełną dowolność w tym jak zarządza projektem i wszystkimi pieniędzmi w nich, zobacz sobie na tt.

Najbardziej o pieniądze inwestorów boli dupa ludzi spoza bigsb typu szwajcar i andel, nie ma ani jednej osoby która sie czuje oszukana bo farmazony by wrzucały znalezisko co 5 minut
@DiorSauvage: serio ile razy musisz to usłyszeć? zoom to nie bigsb. Ludzie dali mu pieniądze wiedząc że np. dwa lata wcześniej zbankrutował i wiedząc że od tego bankructwa ze 100 tysięcy zrobił (w większosci na live'ach) ponad 200 baniek.
Uwierz, gdyby istniała chociaż jedna osoba, która sie czuje oszukana przez zaorskiego i byłaby w stanie to udowodnić to andel,szwajcar i reszta zasrali by cały wykop facebook i youtuba tym.

https://twitter.com/rafal_zaorski/status/1537715469649686528

oczywiście