Wpis z mikrobloga

Mucha to niewielka, niespełna roczna suczka. Do niedawna mieszkała na posesji ze swoim bratem i dwiema starszymi suczkami.

Jak trafiłyśmy tam pierwszy raz nie mogłyśmy uwierzyć w to co widzimy. Wody brak, dwie suczki przywiązane na łańcuchach - jedna przy lichej budzie a druga przy oborze i stercie gnoju takiej, że do tej obory nie bardzo miała jak wejść. Wody nie było a w starym garnku jednej z suczek leżała jakaś breja z owsem ()
Z uwagi na zwierzęta gospodarskie stojące na 1,5m warstwie słomy i odchodów powiadomiłyśmy o sprawie gminę i PIW i zamierzaliśmy pojechać wspólnie na interwencje. Gmina i PIW pojechali bez informowania nas i nieprawidłowości co do utrzymania psów nie stwierdzono XD

Dla dwóch starszych suczek udało nam się znaleźć miejsce, właściciel się ich zrzekł. Ale ona tam została :( chcemy oszczędzić jej losu wioskowej suczki rodzącej co cieczkę kolejne szczeniaki.

Jest zaszczepiona od wścieklizny, my odrobaczymy, zaszczepimy przeciwko chorobom wirusowym i wykastrujemy.

Ale potrzebujemy dla niej domu i to domu nastawionego na pracę z psem :(
Mucha nie przeszła prawidłowej socjalizacji, jest psiakiem mocno wylęknionym. Nie zna miasta, domu ani wsparcia swojego człowieka. Nawet odławiać ją będziemy musiały na klatkę-łapkę. Ale trzeba to zrobć jak najszybciej…

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

c.....i - Mucha to niewielka, niespełna roczna suczka. Do niedawna mieszkała na poses...

źródło: comment_1665929783OTH7vK8xlUMTWF3KippNel.jpg

Pobierz
  • 25
Przepraszam jak kogoś zawołałam a chciał się wypisać pod ostatnim postem, dopiero zaktualizowałam listę


@chixi: ja bym tylko chciał wiedzieć gdzie zaplusować, żebyś wołała mnie tylko raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)