Wpis z mikrobloga

@godlike: przez parę dobrych lat myślałem że teorie spiskowe i antynaukowy syf wzięły się z naturalnych procesów działających w rozwiniętych społeczeństwach.

W trakcie covida już wiedziałem że produkuje to Rosja

A teraz w trakcie wojny całe to państwo stało się ośrodkiem szuryzmu gdzie największe media wprost mówią o satanizmie USA, propagandzie LGBT i że za wszystkim stoją żydzi
@godlike Ale o co chodzi? Typek ewidentnie ma rację.
USA angażowało się bardzo ochoczo w Ukrainę od ponad 20 lat. Trzeba być strasznie naiwnym aby wierzyć, że najpotężniejsze państwo na świecie nie robi takich rzeczy. USA napuszcza na siebie wszystkich, aby osłabić resztę państw, oraz aby zarobić na wojnie.
W końcu to najłatwiejszy sposób na zarobek, który wyniósł USA na czołówkę rankingu.
Obecnie będzie coraz więcej wojen, bo USA globalizacja już się
@godlike: mam dobry pomysł jak uprzykrzyć plany tym złym Amerykanom. Gdyby rosjanie by tak


z terytorium należącym do Ukrainy i przestali być #!$%@?ą patolą, to słowianie magicznie przestaliby się nawzajem zabijać, co #!$%@?łoby Amerykanów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@dzangyl:

z tego co czytałem to ich retoryka jest taka, że po Ukrainie byłaby Białoruś, może Kazachstan, a następnie powolne rozczłonkowanie rosji - więc według nich należało zaatakować z wyprzedzeniem w Ukrainę

Ponieważ z niemcami i francją mają dobre stosunki, jedyne co ich boli to postawa Polski - która jest agresywnie proamerykańska - z naszą przychylnością rosja mogłaby przejąć Ukrainę nawet bez wojny, a na drodze puczu