Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@drim: miałem taką akcję że sąsiad puszczał swojego psa luzem i przychodził się załatwiać u mnie pod płotem, czasem pod samą furtka. Poszedłem do sąsiada raz, drugi, trzeci. "Bo inne psy też się tam załatwiają". Któregoś dnia gościu miał pecha, miałem ciężki dzień. Patrzę, pies się załatwia pod furtka. O nie, nie daruję. Idę do gościa, akurat coś robił przed domem, i powiedziałem tak: "Panie, jeszcze raz zobaczę że psa puszczasz
  • Odpowiedz
@drim ja dzięki temu że polskie trawniki są usłane psimi gównami jak najbardziej popieram rozrzucanie kiełbas nafaszerowanych gwoździami. W miastach powinien być zakaz posiadania kundla, dzięki temu byłoby dużo czyściej w publicznych przestrzeniach, a w windach i na klatkach schodowych w blokach by nie śmierdziało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kreda_na_talerzu: Na wsi to maja dopiero raj. Siedzenie w kojcu, na lancuchu przy budzie albo bieganie po tym samym kawalku trawy gdy tylko ktos przejdzie obok xD Dla psa to zadna rozrywka, potrzebuje doznan - zabaw, nowych zapachow, miejsc, innych psow.
  • Odpowiedz