Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje na zachodzie od paru lat, 30 lvl. Jestem w stanie odkładać 5- 10k zł miesięcznie. Jest to coś ale tez nie jest to wielkie bogactwo, musiałbym popracować do tej 35, żeby trochę uzbierać. Jestem piwniczakiem, rozrywki mnie nie interesują i rozwalanie pieniędzy, rodziny nie planuje. I się zastanawiam w dobie kryzysu i światowego rozgardiaszu, wojen, co robić z tym kapitałem. Najprostszy to mieszkanie w Polsce, ale przy dzisiejszym rynku to ja nie bardzo widzę kupno mieszkania za kilka lat z 500k na koncie gdzie mieszkania będą po milion. Nie wiem w co inwestować i co robić z tymi pieniędzmi. Chciałbym mieć przed 40 dochód pasywny i zająć się swoją pasja, nie pracować. Mieszkanie już 1 mam i tam bym sobie piwniczyl. Z drugiej strony myślałem tez o własnej działalności chociaż jest to trudny temat bo wydawnictwo literackie #ksiazki #pisanie wiec biznes całkowicie pod zajawkę a nie pod robienie pieniędzy. Wydawanie książek innych ludzi i swoich. Inne rzeczy mnie w życiu nie interesują, nie wiem co robić na razie siedzę na dupie ale lata zleca i nie wiem kogo się radzić. Doradztwo inwestycyjne?

#emigracja #inwestycje

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634afb59e7af758437c3cbb7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:

Z drugiej strony myślałem tez o własnej działalności chociaż jest to trudny temat bo wydawnictwo literackie #ksiazki #pisanie wiec biznes całkowicie pod zajawkę a nie pod robienie pieniędzy.


Jeśli pisałeś to serio, to odezwij się do mnie na priv, pogadamy. Jestem w baardzo podobnej sytuacji i mam podobną zajawkę, tylko odwagi trochę brakuje. Może we dwóch? Od czegoś trzeba zacząć, a rozmowa wydaje się dobrym początkiem. :)
@AnonimoweMirkoWyznania dla fizycznego robola na magazynie czy tam zbieracza ogórków to jest coś, później mają się za niewiadomo kogo i myślą że to dużo i w Polsce nikt tyle nie odkłada normalnie żyjąc a nie mieszkając w barakach z patusami. Znam mnóstwo takich osób.
SamotnaDama: > Jestem w stanie odkładać 5- 10k zł miesięcznie. Jest to coś ale tez nie jest to wielkie bogactwo


To wogole nie jest coś jak na pracę za granicą
---

Zaakceptował: LeVentLeCri

Za granicą? Jak jesteś jakimś kierownikiem poważnej firmie albo właścicielem to tak bo inaczej na standardowych stanowiskach nie ma szans.