Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#netflix #torrenty #torrenty
potrzebuje jakiegos grabbera do netflixa, hbo itp. w okrągłej cenie 0zl (crack albo po prostu darmowa opcja). używałem streamfab ale wypuścili update i crack się wywalił xd
w ostateczności przyjme też linki do dobrych #warez bądź #torrent gdzie bez większych problemów będę w stanie znaleźć całe sezony seriali
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plastron8: właśnie problem w tym, że nawet jak jestem na tej wersji, która mi działała to po uruchomieniu programu jest popup z informacją o nowej wersji, która trzeba pobrac. zamknięcie popupa wiąże się z wyłączeniem całego programu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RobiS: a uruchom z wyłączonym połączeniem sieciowym i jak będzie już działał to spróbuj znaleźć opcje od sprawdzania aktualizacji i ja wyłącz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plastron8: to akurat nie ma sensu, takie urządzenie potrzebne jest jak chcesz przechwycić obraz z innego urządzenia, np. nagrać obraz z konsoli
@RobiS: przecież normalnie możesz użyć grabbera hdmi, tylko kup z supportem 4k hdr i żeby hdcp zdjemował (ale to 99% powinno zdjemować) i gotowe, sam capture mozesz OBS-em na przykład