Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie jestem w stanie sobie poradzić z przeszłością, a raczej z przesranym dzieciństwem. Skrajna bieda,głód, częsty brak wody w domu i jeszcze częstszy brak prądu. Przemoc fizyczna, psychiczna i ekonomiczna. Nie jestem w stanie uwolnić się od koszmarów przeszłości. Rodzice mieli mnie kompletnie w dupie. Miałam może z 8 lat i sąsiad zaczął mnie molestować,powiedziałam o tym mamie, nie chciała uwierzyć. Skumała dopiero jak na widok sąsiada zaczynałam sikać w majtki. Wykorzystywanie mnie i mojego rodzeństwa do brania na litość w sklepie, żeby chociaż jeszcze raz dali "na kreche". Wysyłanie do babć i cioć po parę papierosów, jedzenie czy po pieniądze. Na przełomie podstawówki/ gimnazjum chodziłam na wykopki, cały czas zbierałam kasę na wyprawkę do szkoły bo już wiedziałam że znów nie będzie na to pieniędzy. Matka ukradła mi te pieniądze, po tym incydencie pierwszy raz pocięłam sobie ręce. Ani razu nikogo nie zaprosiłam nikogo do domu, z resztą i tak nie miałan kogo, bo kto chciałby się kolegować z kimś, kto nosi za duże buty swojej matki. Dopiero w liceum udało mi się z kimś zakolegować. Wyprowadziłam się z domu tuż przed 18. Rodzicom to było bardzo na rękę, w końcu jedna gęba mniej do wykarmienia.
Jak to wszystko działa na teraźniejszość?
Nienawidze siedzieć po ciemku, od razu kojarzy mi się z brakiem prądu. Skłonności do kompulsywnego obżerania się, bardzo często mam u siebie nadmiar jedzenia bo mam wryte że kiedyś może go nie być. Jak widzę że po ulicy jedzie auto z energetyki czy wodociągów, dostaję ataku paniki bo wydaje mi się że to jadą do mnie, pomimo skupulatnego płacenia rachunków. Z rodzicami nie mam zbytniego kontaktu. Kiedyś wygarnęłam im to wszystko, jedyne co usłyszałam że "takie były czasy"
Musiałam to z siebie wyrzucić

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634906a2bcf0ae910afde442
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11