Wpis z mikrobloga

@pdpacek:
A koniecznie musi być smart? Nie może być zwykły z programatorem? Np. w łazience używam i tak stałego programu?

@zomerstm:

najpopularniejsze są klony TS601, na tagu temat powielany. Oczywiście potrzebne Zigbee.

I nie można z tego skorzystać jak facet bez instrukcji, bo podłączenie do bramki jest tak nieintuicyjne.
@janekplaskacz: nie wiem, ja podłączam przez Zibee2MQTT i poza wejściem w tryb wykrywania, nic z tym nie musiałem więcej robić, a przyciski na głowicy wyłączyłem, bo w sumie po to jest HA. Przy wymianie baterii, wystarczy "przeklikać" przycisk home, aby zrobił kalibrację z zaworem i tyle.
@zomerstm:
U mnie trzeba wejść w menu trzymając przycisk, potem przeklikać się na opcję parowania, potem kliknąć w tą opcję a potem jeszcze przytrzymać kolejny raz przycisk. Bez instrukcji nie wpadniesz na to. Po zmianie baterii zabawa od nowa.
@ArtekMisiek: montujesz zamiast normalnego termostatu - tym szarym pierścieniem dokręcasz. Co do linku do zakupu, to brałem z Allegro i już niedostępne na tej aukcji co kupiłem, a Allegro sugeruje je tak (ja dawałem 99zł): https://allegro.pl/produkt/sterownik-energodom-tuya-hy368-5d4a2272-07d3-446b-9075-14282eb12913?snapshot=MjAyMi0wMy0xM1QxNDozNTowNi4xODZaO2J1eWVyOzI3ZDc2ZTQ1ZGI3YTE1NmY1ZjZlMTkxMjFkYjJmNWVkM2QzZDgzMWY0MTg2NzUwMGQzZWY3Y2Q5MzJkYTY2ODk%3D