Wpis z mikrobloga

Eksperci czy też "eksperci" czytają za mało książek - dr Piotr Napierała

Przypominam, że mówi to "ekspert" doktorek nhab., który prawdopodobnie nie przeczytał żadnej książki od jakichś 10 lat. Bo chyba każdy normalny się zgodzi, że tego pobieżnego kartkowania na streamach przeplatanego wyzwiskami i ciągłym furiackim pokrzykiwaniem nie można nazwać "czytaniem książki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#napierala #eksperciodwszystkiego #meltdown #nieczytasznieideztobotoluzka
sokolov - Eksperci czy też "eksperci" czytają za mało książek - dr Piotr Napierała

...
  • 18
@sokolov: Jesteś jak ludzie spod tagu #bonzo nie lubisz gościa a nadal go oglądasz i piszesz o nim co sprawia, że jest popularniejszy. Jedyna różnica jest taka, że Bonzo jest bardziej barwną i śmieszną postacią z ciekawszą historią niż ten nudny facet, którego tak celebrujesz.
@kidi1: Kto? Tiger Bonzo? Przecież on jest upośledzony, jakoś mało mnie takie coś śmieszy, sorry.

Pietrka znam od 2019 jakoś, mam sentyment i w sumie to nawet go trochę lubię, ale od paru miesięcy wali mu totalnie na dekiel. Już praktycznie nie oglądam, bo mi się nie chce i te wszystkie jego śpiewki (o czytaniu również) znam na pamięć, więc pozwalam sobie skomentować. Po prostu go subuję, bo mam taki kaprys
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sokolov: Jesteś jak ludzie spod tagu #bonzo nie lubisz gościa a nadal go oglądasz i piszesz o nim co sprawia, że jest popularniejszy. Jedyna różnica jest taka, że Bonzo jest bardziej barwną i śmieszną postacią z ciekawszą historią niż ten nudny facet, którego tak celebrujesz.
@kidi1: akat nie zgodzę się, ludzie z szacownego tagu oglądają uszatą małpę, za to fejm uszatka idzie już tylko do tyłu a nie do przodu