Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#majsterkowanie mordeczki czym przykleić takie wieszaczki do szafy oraz do szyby w drzwiach łazienkowych? Przykleiłem za pomocą jakiejś taśmy dwustronnej typu noname, kiedyś na allegro kupiłem bo musiałem coś dobrać do smarta. Trzymało że dwa tygodnie I dzisiaj w nocy obudził mnie huk... A wisiało tylko kilka kluczy od domu, samochodu itp. na szybie w drzwiach łazienkowych wieszak się jeszcze trzyma ale widać od tyłu że puszcza ( ͡° ʖ̯ ͡°) myślałem nad pattex fix oraz tesa ultra strong - ale czytam opinie i ludzie narzekają że gówno ¯\_(ツ)_/¯ w zestawie z tymi wieszakami były jakieś kleje, ale wolałbym jednak taśmę - żeby nie uszkodzić powierzchni
kibellos - #majsterkowanie mordeczki czym przykleić takie wieszaczki do szafy oraz do...

źródło: comment_16656651519Se0FT9FYDc06W9yQsG7wO.jpg

Pobierz
  • 7
@kibellos: Na aliexpress popatrz taśmy w dziale samochodowym. Szara/przezroczysta ale grubsza taka. Kleją tym spoilery, ozdoby chromowane i inne wieśtuningi ale trzyma zajebiście.
Kleiłem tym migacz z boku, listwe ochronną na drzwiach oraz osłonę bagażnika. Wszystko trzyma od 4 lat. Mróz, upał, deszcz, śnieg - nic sie nie dzieje. Wiec podejrzewam, ze tutaj tez będzie git

Na allegro pewnie też coś znajdziesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MickM: hmm chyba faktycznie wypróbuję, kojarzę że moja kamerka w samochodzie jest podklejana właśnie czymś od 3m i trzyma elegancko ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak to nie pomoże to będę szukał czegoś na Ali jak koledzy wyżej pisali