Wpis z mikrobloga

Pojednanie z szaleństwem na podstawie jednostki indywidualnej - metodologia


@Nikas: Widać za głupi jestem - nic mi tytuł nie podpowiada. Gdybym ja miał sobie wieszać na ścianie za darmo - to bym poprosił jeszcze o wersję zieloną. RGB by było. A jak byś zrobił jeszcze inne kolorki - to pełen Warhol.
@sierpien22: Gościu nie wiem czy ty po prostu chcesz się #!$%@?ć dla #!$%@? czy o co ci chodzi. Masz dosłownie pytanie która wersja kolorystyczna lepsza i dwie literki A oraz B odpowiednio dla dwóch wersji kolorystycznych. Która wersja jest lepsza wg. ciebie. Nie wiem co tu mam jeszcze wytłumaczyć.
@Nikas: Bo? Ludzie są różni...
Dobra, odpowiadam na pytanie ankiety: NIE WIEM, oba mi się podobają jako temat.
Skoro odnosimy się do szaleństwa - to czerwony obrazuje agresję; - niebieski psychopatię - na zimno.
@sierpien22: Odebrałem twoje wiadomości jakbyś był specjalnie uszczypliwy. Tekst to ty dzwonisz, o wieszaniu za darmo itd. Jesli nie miałeś nic złego na myśli to ok. Dzięki za odpowiedź, ciekawe porównanie kolorów do nazwy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nikas: pojednaj je ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Pierwszy jest za ciepły a drugi za zimny.
Moim zdaniem żywioły kolorów zimnych i ciepłych powinny być w widoczny sposób zrównoważone. I będzie to pasowało do tytułu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@sierpien22: XD aha czyli piszesz wprost że byś se druknął pracę za friko i mi jeszcze nie zapłacił bo ci się nie opłaca, czyli generalnie piszesz że byś mi ukradł pracę (żyję ze sprzedaży wydruków moich prac) więc pozdro