Wpis z mikrobloga

hejka, wyczytałem kiedyś na tagu że Cyrus Writer jest fajne i rzeczywiście, mega spoko. rozważam jednak powiększenie kolekcji o inne budżetowe, trwałe zapachy, niekoniecznie podróbki innych (może araby?) co byście polecili? gdzieś w notatniku mam tylko zapisane orientica leather oath, ale nie mam pojęcia jak to pachnie nawet xD no i dodatkowo ładne buteleczki dodatkowym plusem. #perfumy
  • 5
Bentley Intense, Encre Noir a l'Extreme z tym, że oba mogą się nie spodobać, ja uwielbiam obydwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trussardi Riflesso - klimaty La Nuit de l'Homme, nie mają tak ładnego otwarcia jak YSL, trzeba poczekać z 10 minut, za to trochę lepsze parametry na mojej skórze i są 3x tańsze
@turbojez: z takich niecodziennych poleceń - Hugo Boss Reversed. Jak dla mnie jest sporo podobieństw do Roja Elysium ;) Minus - parametry dosyć przeciętne.

Poza tym Armaf CDNI (najlepiej siedzi EdT, ale początkowa godzina to masakra; klimat Creed Aventus, ma bardzo dobre parametry), Rasasi Fattan (jak uda się dorwać butelkę 50 ml za 70-80 zł, to bierz, raczej taniej nie będzie; klimaty Terre D'Hermes z bardzo dobrymi parametrami) i jeżeli bardzo