Wpis z mikrobloga

@Grumens: Mydlo - bardzo rzadko bedziesz potrzebowal / powinienes uzywac - uzywalem do 8085 tego: https://www.amazon.co.uk/Bickmore-Saddle-Soap-Plus-79g/dp/B01NBEGPNF i sobie chwale.

Co do natluszczania - od razu miej swiadomosc, ze praktycznie kazdy produkt ktorego uzyjesz przyciemni ci twoje 8085 - upodobni je do 8111, radzilbym uzywac jak najrzadziej i czegos delikatnego.
Ludzie polecaja bick4 - ale imho bardzo slabo natluszcza. Ja uzywalem Venetian Shoe Balm - przyciemnial, ale nie jakos bardzo - a
@Grumens: Nie znam niestety tych produktow. Glownie kupuje z rynku USA i UK.
Na tym video jest skora oro, dosc znaczaco sie rozni od Copper Rough & Tough z 8085, ta z 8085 jest bardzo specyficzna,

Co do mycia sama woda: tak, jak sa bardzo zakurzone to przelec wilgotna szmatka, a potem szoruj szczotka (najlepiej z miekkiego, gestego wlosia).

Mokra szmatka i horsehair brush ogarna ci wiekszosc jesli chodzi o dbanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomek_wcale_nie_tomek: Tak wyglądają mogę butki. Odkąd je założyłem miesiąc temu, to nie mogę zdjąć, bardzo wygodne i bardzo mi się podobają. Jedynie mam wątpliwości do rozmiaru. Jak mierzyłem, to pani namawiała mnie, żebym wziął większe i uległem. Teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem, bo jak zawiążę, to nie sięgam palcami do końca i trochę czuję jakby były za duże. Jak są niezawiązane i wcisnę stopę do przodu, do końca, to jest
Grumens - @tomekwcalenie_tomek: Tak wyglądają mogę butki. Odkąd je założyłem miesiąc ...

źródło: comment_1665820809OSdHeJIxb9PTlmlQ7NH4Uj.jpg

Pobierz
@Grumens:

Przestrzen przed palcami nie ma znaczenia :)
Przeciez buty sie trzymaja na stopach nie dlatego ze palce dotykaja koncow buta?
Wazne jest czy buty nie sa za waskie (czyli czy nie miazdza z bokow twoich stop) i czy punkt zgiecia stopy jest tam gdzie punkt zgiecia buta (w przypadku iron rangerow naturalne zgiecie buta przypada pomiedzy przeszyciem na toe capie a miejscem gdzie zaczynaja sie sznurowki - jesli twoja stopa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomek_wcale_nie_tomek: to mnie trochę uspokoiłeś, zginają się chyba w dobrym miejscu. Z boków nic nie ściska, są bardzo wygodne od pierwszego założenia, chociaż byłem przygotowany na długotrwałe rozchadzanie.
Podczas chodzenia trochę wybrzuszają się w miejscu na zdjęciu ale to chyba nic złego, bo patrzyłem na fotki na Googlach i na wielu zdjęciach jest tak samo.
Grumens - @tomekwcalenie_tomek: to mnie trochę uspokoiłeś, zginają się chyba w dobrym...

źródło: comment_1665821685z76s6zW0DgJ9Jp0qwDN6GW.jpg

Pobierz