Wpis z mikrobloga

Z moich prywatnych obserwacji: Przeciw pomocy Ukrainie są tylko ludzie z nizin społecznych bądź słabo radzący sobie w życiu (np znajomy magazynier typu pięć zakładów pracy w ciągu roku bez uprawnień nawet na wózki widłowe). Zauważam też zbieżność wykazywania antyukraińskich poglądów z roszczeniową postawą wobec rządu i społeczeństwa- mam na myśli ludzi „którym się należy”

Inb4 podaj najciekawszy znany Tobie przykład takiego człowieka jak wspomniany wyżej magazynier

#ukraina
  • 140
@Zralok Nie chce Ci koleżanki obrażać. Ale to, że jest nauczycielka nie znaczy, że musi być inteligentna. Mam taką samą koleżankę i jakoś specjalnie wiedzą nie grzeszy. Jest przedszkolanką. Ma rękę do dzieci i na tym się kończy jej wiedza.Dawno, dawno temu jak zaczynałem naukę angielskiego, a to było w 2001 r. Babka od angielskiego się kłóciła że mną, że World trade center zapisuję się World trade centure. A że "cool" to
@buysy: Tak samo u mnie, moja grupka znajomych z neta ktora uformowala sie w latach 2007-2010.
Przeciw ukrainie: rolnik, ochroniarz w castoramie
Za ukraina: 2 programistow, IT manager, IT 3rd Line
@buysy: wszelaka maść robaków (polaków) z nizin społecznych, dla których wszelkie zasiłki od Państwa są znaczącą i należną "pensją" w ich miesięcznym dorobku
Historia z przed tygodnia kongres 4-6 polakos przedział wiekowy 40-70 ,przed Biedronka, wielkie narzekanie że u nas w MPG zatrudnili do grabienia, koszenia i prac porządkowych Ukraińców mówiąc że zabierają"nam" prace
Jeszcze miesiąc wcześniej podobna ekipa wyzywała, że burdel i chaszcze na mieście i nikomu nie ma tego
@buysy
Z kolei z moich obserwacji wynika że ludzie którzy uogólniają pewne zachowania znanych im jednostek na wszystkich w danym zbiorze (np. po wykształceniu, zamieszkaniu, wyznaniu itp.) mają z reguły niskie IQ, co nie przeszkadza im odnosić sukcesów w konkretnych, specjalistycznych zawodach. Chociaż często te sukcesy są wynikiem układów i odpowiednich znajomości, a niżeli posiadanej wiedzy.