Wpis z mikrobloga

Elo fachowcy od #programowanie i #pracait. Przeglądam ogłoszenia dla #python ale mam mentlik w głowie trochę, kto faktycznie szuka juniora, a kto mida w cenie juniora. Jaki poziom znajomości Pythona to jest taki lvl, że można uderzać śmiało na rozmowę? Czy minimum to python plus jakieś frameworki? Czy klepanie algorytmów wystarczy? Nie umiem określić i nie mam nikogo kto by to zrobił za mnie, czy moje umiejętności to już junior, czy raczej guwno praktykant?

Taguje jeszcze #programista15k
  • 35
@Loginhaslosrututu: na junior python bez potężnych projektów i umiejętności (w tym znajomość jakichś framewokrów jak np. django) nie ma szans xD to jest jedna z najpopularniejszych technologii i konkurencja jest ogromna, a ilość ofert mała w pl dla juniorów
sam czegoś szukam aby się przenieść w IT, ale wg. mnie najważniejsze jest potwierdzenie umiejętności (projekty, github) i skille socjalne (git, agile, scrum) abyś mógł pracować w projekcie. Sam nad tym sam pracuję
@ivall:

sam będę szukał roboty w py za półtora roku i boję się trochę


za pol roku to juz nie bedzie co zbierac z branzy, bedzie trzeba placic za mozliwosc stazu, cofamy sie do 2015..
za pol roku to juz nie bedzie co zbierac z branzy, bedzie trzeba placic za mozliwosc stazu, cofamy sie do 2015..


@cppguy: no niestety hype na IT zrobił swoje, ciężko teraz dobrym chłopakom pasjonatom dostać się ( ͡° ʖ̯ ͡°)