Wpis z mikrobloga

@WojnaRR: Niemcy. Op czołgi, porządne samoloty.
+ że u niemców nie musisz odblokowywać lepszej amunicji. Zaczynają z topem
U np ruskich żeby zacząć coś robić musisz w każdym czołgu wybadać lepsze ammo

Minusem niemców jest to, że przez te swoje dobre czołgi leci tam większość ameb umysłowych przez co mają lekko zaniżony winrate
@WojnaRR: Jeżeli będziesz grał bitwy mieszane (czyli inaczej czołgi) to raczej coś z lekkich bombowców. Linia Do/Ju (3/4) wcześniej warto było dążyć do G91r3 ale dawno nim nie grałem a coś chyba słyszałem, że go znerfili.

Do walki z innymi samolotami Fw i Bf (1 i 2) to nadmaszyny. No i też mają możliwość podczepienia bomby jednej czy dwóch więc i czołgi się porysuje

Edit: A no i jeszcze koniec końców
Zaczynam przygodę i jaką nacje oraz drzewko wybrać najlepiej?


@WojnaRR: USA, USRR, i Wielka Brytania, w tej kolejności, powiedziałbym że są generalnie najprzyjemniejsze. USSR ze względu na najlepszy pancerz, i ogólną wytrzymałość pojazdów, najlepsze poźniejsze niszczyciele czołgów, oraz HE dużego kalibru; USA ze względu na pojazdy ze stabilizacją działa i dużą mobilnością, najlepszy CAS, i najbardziej uniwersalny wybór samolotów; Wielka Brytania ze względu na świetne samoloty, i pojazdy naziemne z dużym
ok a jak z samolotami? który typ wybrać u niemców?


@WojnaRR: Jeżeli interesują cię samoloty to w naziemnych rozgrywkach ogółem, ze względu na CAS znacznie lepsza jest Rosja i USA, niż Niemcy, głównie przez to jak Gajin implementuje pojazdy(źle oczywiście). W Air RB Niemcy są bardzo dobrą nacją, poza okolicami BR Ju 288 C, bo tam się generalnie Niemcami nie da grać ze względu na graczy tego pojazdu i tego jak
włosi wypadają najlepiej na najwyższych tierach, a jak wygląda sytuacja realnie? Na jakich tierach się gra najczęściej?


@WojnaRR: Myślę że raczej tiery III-V są najpopularniejsze, częściowo ze względu na jeszcze nie za wysoki koszt pojazdów, grindu, oraz naprawy, i jeszcze jakkolwiek znośną dynamikę rozgrywki jak na fatalne mapy które Gajin wprowadza.
samoloty, oprocz narodowosci fajnie jakby dac znac w jaki konrketnei samolot


@WojnaRR: Z USA dla przykładu polecam F8F(obydwa), AM-1, AD-2, F4U-4. Te są dobre zarówno w Air RB, i Ground RB, używane odpowiednio.
Wielka Brytania


@filip8192: Nie mogę się zgodzić. Krąży taka anegdota o gościu, co się bardzo dobrego gracza zapytał co robi źle, że challengerami dostaje ciągle lepe na dziąsło. Dostał odpowiedź:
1. Grasz top tier UK

Nie mogę się zgodzić. Krąży taka anegdota o gościu, co się bardzo dobrego gracza zapytał co robi źle, że challengerami dostaje ciągle lepe na dziąsło. Dostał odpowiedź:


@Drmscape2: Nie wiem jak w top tierze, ale gram UK najczęściej w zakresie 4.3-6.0, i tu(właściwie to przynajmniej od 1.0 do 6.0 z tego co znam z doświadczenia) ta nacja jest bardzo dobra, zarówno w Air RB i Ground RB. W top tierze gram