Wpis z mikrobloga

niestety zbiera po 50-100 lajków na wpis, 2k obserwujących


@pzkpfw: Co to niby jest 2k obserwujacych? Moje gownokonto na wykopie ma 1k a za wpisy potrafie zebrac po 1000 plusow. Myslalem, ze mowicie o kims popularnym a nie randomie, z ktorego zdaniem sie nikt nie liczy i rodzice mu plusuja wpisy, zeby dziecko z downem nie bylo smutne
@Sheppard28: Dodaje wpisy nt. psychodelikow glownie. Mam tez swoj tag autorski #jegertilbake jednak coraz czesciej moje wpisy sa bez powodu usuwane i zniecheca mnie to do dodawania tresci nowych a mam sporo pomyslow na kolejne

Tutaj jest czesc, ale nie ma tych nowszych:

https://www.wykop.pl/wpis/56461847/umieszczam-tutaj-wszystkie-wpisy-ktore-dodawalem-n/

Ostatnio mi #!$%@? poradnik jak brac LSD/ grzyby pierwszy raz bezpiecznie i nie dostalem wyjasnienia zadnego ani nawet info, ze zniknal wpis, mimo ze nie lamal zadnego
@Sheppard28: Po co mialbys wprowadzac do swojego zycia zly nawyk skoro do tej pory go nie miales? To tak jakbys sie spytal o fajki czy alkohol. Skoro nie palisz marihuany to po co zaczynac? Wiekszosc ludzi pyta sie kogos kogo zna i pali ziolo czy moze im zalatwic albo dac kontakt i w ten sposob kupuje, ale sam nie pale i nie widze sensu sobie #!$%@? pluc, bo nie ma to
@Sheppard28: najpierw w piąteczek później w weekendzie, później codziennie wieczorem a później od rana do wieczora. Wielu takich znam, każdy zaczynał niewinne np. Na studiach. Niszczysz w ten sposób ośrodki nagradzania, które przestają produkować endorfiny i dopaminę, dlatego trzeba sięgnąć żeby poczuć się dobrze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pzkpfw: ale ma racje ,co z tego że ukraina walczy i #!$%@?ą ruskich w kilku miejscach. Nigdy się nie podniosą z tego co im russkie zgotowały. Odbudowa kraju przy obecnym światowym kryzysie jest nierealna, nawet przy miliardach $$. Zredukowali ich rozwojowo o kilkadziesiąt lat. Nie widzę dobrego rozwiązania, wykrwawiają się ukry ale to rossja ma przewagę w ilości ludności i zasoby.
@Kick_Ass: dzisiejsze twojej "zasoby" jutro mogą.byc nic nie warte, a człowiek nie siedzi w miejscu. Odbuduje dom zbuduje fabrykę i będzie działał i pracował dalej. A Putina i ruskich trzeba niszczyć ciągle